AktualuSportas

Šiaulių miesto bendruomenės išsiaiškino, kas stipriausi krepšinio aikštelėje

Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija organizavo jau tradiciniu tapusį Šiaulių miesto bendruomenių velykinį krepšinio 3×3 turnyrą. Turnyro, vykdomo jau trečią kartą, tikslas – propaguoti kūno kultūrą ir sportą, sveiką gyvenimo būdą darbuotojų, moksleivių, tėvų, mokytojų, dėstytojų, studentų, pareigūnų, valstybės tarnautojų ir kitų bendruomenių narių tarpe, sutelkti bendruomenes ne tik sąžiningam ir nuoširdžiam darbui, bet ir turiningam laisvalaikiui sportuojant.

sauletekio krepsinis1-1Turnyro atidarymo metu buvo giedamas Lietuvos valstybės himnas. Jį atliko gimnazijos mokytojas Arūnas Stankus ir „Saulėtekio“ gimnazistė Teodora Plepytė. Sveikinimo žodžius tarė „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Kaščiuškienė bei turnyro globėjas Seimo narys Valerijus Simulik.

• „PREVENTA 2000“ – Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos absolventų komanda;
  • Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos – 2016 komanda.

Vadovaujantis varžybų nuostatais ir pasitarus teisėjams bei dalyviams, buvo nuspręsta pogrupiuose žaisti vieno rato sistema, o į pusfinalius pateko po dvi geriausias pogrupių komandas.

Po žaidimo pogrupiuose ir pusfinaliuose į finalą pateko Šiaulių policijos komisariato antroji komanda, rezultatu 15:7 nugalėjusi Savanoriškų saugos būrių komandą ir „Saulėtekio“ gimnazija – 2016“, rezultatu 13:11 nugalėjusi Šiaulių policijos komisariato pirmąją komandą.

Mažajame finale dėl trečiosios vietos susitiko pusfinaliuose pralaimėjusios komandos. Rezultatu 12:10, nugalėjusi ketvirtoje vietoje likusią Šiaulių policijos komisariato pirmąją komandą, trečią vietą užėmė Savanoriškų saugos būrių komanda (Sergejus Metlovas, Renatas Ringys, Tomas Grinkevičius ir Karolis Reimontas).

Pagrindiniame finale dėl pirmos vietos vyko atkakli kova. Nors „Saulėtekio“ gimnazija – 2016“ (Benius Urbonavičius, Laurynas Jokubauskas ir Benas Lydis) sužaidė lygiomis 11:11 su miesto policijos komisariato antrąja komanda (Paulius Tamoliūnas, Simas Deveikis ir Paulius Kiršinas), nugalėtojais tapo gimnazistai, nes rungtynes pradėjo policijos komanda (vadovaujantis turnyro nuostatais pralaimi rungtynes pradėjusi komanda).

Pertraukų tarp kėlinių metu vyko „Krepšinio estafetės“, „Snaiperio“ ir „Laimės kūdikio“ konkursai.

„Krepšinio estafetės“ konkurse, kuriame reikėjo greitai varyti kamuolį ir taikliai mesti, nugalėjo Šiaulių valstybinės kolegijos komanda, antri liko Šiaulių miesto policijos komisariato pirmoji komanda, treti – Šiaulių Savanoriškų saugos būrių komanda.

„Snaiperio“ konkurse reikėjo kuo tiksliau mesti tritaškius metimus. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi KASP prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės komandos žaidėjui Daliui Adomaičiui, antras liko Savanoriškų saugos būrių komandai atstovavęs Sergejus Metlovas, trečias – Jonas Šlekys, atstovavęs Šiaulių policijos komisariato antrajai komandai.

„Oro karaliaus“ konkurso nugalėtoju tapo „Saulėtekio“ gimnazija – 2016“ komandos atstovas Benius Urbonavičius, antroji vieta atiteko Airidui Ramanauskui iš VšĮ Šiaulių universiteto komandos.

„Laimės kūdikio“ konkurso nugalėtoju tapo Šiaulių savanoriškų saugos būrių komandos žaidėjas Renatas Ringys, pataikęs metimą nuo krepšinio aikštelės vidurio linijos.

Turnyro bei konkursų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti turnyro globėjų „Saulėtekio“ gimnazijos diplomais, Seimo nario Valerijaus Simulik įsteigtomis taurėmis, medaliais, asmeniniais prizais.

Visi likome patenkinti aukštu turnyro lygiu, nepriekaištingu teisėjų darbu, gera žaidėjų ir sirgalių nuotaika ir tikimės susitikti kitais metais ketvirtajame turnyre.