Šiaulių ligoninė ketina statyti koplyčią už 268 tūkst. eurų

Šiaulių ligoninės užmojai nemenki. Ketinama už 268 tūkst. eurų pastatyti naują koplyčią su požeminiais koridoriais, apie tai pranešė LNK Žinios.

Anot ligoninės vadovų, pacientai jau senai skundėsi administracijai dėl labai ankštos koplyčios, į kurią tikintys netelpa. Prieš kelerius metus surinkta 200 parašų, kad atsirastų nauja, erdvesnė koplyčia.

Norima įkurti 80 kvadratinių metrų ploto, aštuonių metrų aukščio, 40 vietų koplyčią su altoriumi ir zakristija.

Vieta parinkta ligoninės kieme, suplanuoti požeminiai koridoriai. Anot LNK Žinių, projektui pritarė premjeras ir jo patarėjai.

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė LNK Žinioms aiškino, kad lėšų reikalingai medicinos įrangai pirkti ir medikų algoms bus rasta iš kitų šaltinių, o pagrįsto ligoninės prašymo dėl koplyčios atmesti negalėjo: „jeigu ligoninė, bet kuri kita gydymo įstaiga, asmens sveikatos priežiūros įstaiga sugeba sutaupyti lėšų, iš tų lėšų leidžiama įsigyti įrangos ar tas lėšas paskirti kitam tos pačios gydymo įstaigos poreikiui“.

Projektas parengtas dar, kai ligoninei vadovavo Petras Simavičius. Dabar jis nušalintas nuo pareigų, nes yra įtariamasis korupcijos byloje. Dabartinė ligoninės vadovė Vaiva Makštutienė apie koplyčios statybas komentuoti atsisakė.

Šaltinis: null