AČIŪ sporto treneriams ir rėmėjui

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pagerbė žinomus sporto bendruomenės atstovus. Daug metų Šiaulių sportui atidavę vyrai džiaugėsi puikiais miesto sportininkų pasiekimais ir teigiamais pasikeitimais kuriant naują sporto infrastruktūrą.

Priėmimo Savivaldybėje metu mero padėkos įteiktos trims ilgus metus jaunuosius sportininkus ugdžiusiems treneriams ir vienam sporto rėmėjui. Artūras Visockas už daug metų, skirtų sportininkams rengti, spaudė rankas garbingo 60-mečio sulaukusiems Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ treneriams Genadijui Pušnovui ir Sigitui Kukulskiui,  Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ treneriui Pranciškui Gadeikiui. Už nuolatinį sporto palaikymą ir paramą padėkota VšĮ krepšinio akademijos „Saulė“ ir regbio komandos „Vairas-Kalvis“ rėmėjui, 70-ąją sukaktį pasitikusiam Jonui Vaičiui.

„Kiekvienas sportuojantis vaikas žino, kad po tėčio ir mamos svarbiausias žmogus jų pasaulyje yra treneris. O susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, treneris būna netgi svarbesnis. Labai noriu padėkoti gražias sukaktis pasitinkantiems sporto vyrams už Šiaulių ir Lietuvos vardo garsinimą, išugdytus jaunuosius sporto talentus“, – kalbėjo Artūras Visockas.

Vienas iš UAB „Kal­vis“ ilgamečių vadovų Jonas Vaičys pripažįsta, kad įmonė jau ne vieną dešimtmetį skiria lėšų labdarai, rėmė kultūros renginius, tačiau ypatingą dėmesį skyrė sportui remti. Meilė sportui gimė dar dirbant tuometinėje Šiau­lių te­le­vi­zo­rių ga­myk­loje „Tau­ras“. Įmonės lėšomis buvo pastatyta nauja sporto salė, pirmas sporto klubas Šiauliuose. Nuolat vykdavo gausybė varžybų, sporto švenčių.  Jonas Vaičys daug metų žaidė rankinį, krepšinį, jis – il­ga­me­tis Šiau­lių mies­to krep­ši­nio ve­te­ra­nų ko­man­dos na­rys.

„Būtų gerai mažiau skųstis ir dejuoti, o pagalvoti, ką aš naudingo padarysiu, ką pozityvaus sukursiu, reikia matyti viską plačiau“, – sakė Jonas Vaičys.

Pranciškus Gadeikis baidarių ir kanojų sportui atidavė 45 metus. Per tą laiką išugdyta nemažai šalies ir tarptautinių varžybų čempionų, tačiau treneris bene labiausiai didžiuojasi savo auklėtiniu sūnumi Tomu Gadeikiu, kuris 6 kartus tapo Europos ir tris kartus pasaulio čempionu, dalyvavo Pekino olimpinėse žaidynėse.

„Labai džiaugiuosi pasikeitusiu požiūriu, kad kuriamos visai kitos treniruočių sąlygos. Turime naujus namelius su dušais, randasi tikra sporto bazė“, – teigė P. Gadeikis.

Treneris Genadijus Pušnovas Šiaulių sporto mokykloje „Dubysa“ dirba nuo 2001 metų. Jo treniruojamos jaunių ir jaunučių komandos ne kartą tapo Lietuvos čempionėmis ir prizininkėmis. 2007 metais jis buvo skiriamas Lietuvos jaunių rinktinės, kuri dalyvavo Europos jaunių čempionate, treneriu.

Sigitas Kukulskis Šiaulių sporto mokykloje „Klevas“ regbio treneriu dirba nuo 1991 metų iki šiol, o nuo 1992 metų dar vadovauja didelio meistriškumo regbio komandai „Vairas-Kalvis“, kuri ilgus metus garsina Šiaulių miestą, nugalėdama Lietuvos čempionatuose. Sigitas Kukulskis ėjo  Lietuvos nacionalinės vyrų regbio-15 rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas, o šiuo metu jam patikėtos Lietuvos regbio-7 nacionalinės rinktinės trenerio pareigos.

„Net turėdami tiek metų įdirbį negalėjome ir svajoti, kad į Lietuvą atvyks tokios komandos, kad tapsime tokio lygio regbio čempionatų namais. O dar naujas stadionas, tikrai puikūs pasikeitimai“, – džiaugėsi Sigitas Kukulskis.

 

Šaltinis: null