Dainų progimnazijoje „Erudito“ konkurse susirungė pradinukai

Erudito konkursas – tai vienas iš tradicinių progimnazijos renginių, kurio mokiniai su nekantrumu laukia. Spalio 19 d.  Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko  3-4 klasių mokinių konkurso ,,Eruditas – 2017” finalinis etapas, skirtas progimnazijos 40-ajam gimtadieniui paminėti, į kurį pateko 18 geriausių eruditų.

Konkurso dalyvius linksmais eilėraščio posmeliais pasveikino Mokslo šalies karalienė ir jos pagalbininkės pelėdžiukės – 4 b klasės mokinės: Ema Steponaitytė, Jorė Tamulionytė, Emeida Beržinskytė, Ūla Dambrauskaitė. Renginio organizatorė Irena Povilauskienė palinkėjo aktyvios proto mankštos, teisingai atsakyti į klausimus. Mokiniams buvo pateikti klausimai iš įvairių sričių: istorijos, matematikos, gamtos, meno, saugaus eismo, sporto ir kt. Visi spėjo užduotis atlikti laiku. Kol komisija skaičiavo rezultatus, dalyviai linksmai leido laiką žaisdami žaidimą ,,Atrask paslėptą daiktą“.

Daugiausia taškų surinkę trys trečiokai ir trys ketvirtokai pateko į finalą. Jie turėjo atsakyti į papildomus klausimus itin greitai. Tik po įnirtingos kovos, taškas į tašką, pavyko išaiškinti nugalėtojus.

Konkurso „Eruditas-2017” nugalėtojais savo klasių grupėse tapo: 3d – Greta Kaminskaitė (mokytoja Birutė Kasparienė), 4a – Dovydas Urmelis (mokytoja Rasa Blekaitienė).

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir prizais, o nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir simbolinės Erudito žvaigždės.

Konkursas buvo puiki proga pasitikrinti savo žinias ir pabendrauti su kitais, žingeidžiais, smalsiais mokiniais.

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, renginio organizatorė
Irena Povilauskienė