AktualuSportas

FA „Šiauliai“ – Lietuvos U-11 čempionai

Spalio 20 ir 21 dienomis Marijampolės futbolo manieže šurmuliavo vaikų futbolo šventė, kur vyko dviejų amžiaus grupių U-10 ir U-11 Wellkid lygos finaliniai etapai.

U-10 finaliniame etape FA „Šiauliai-2009″ varžėsi A grupėje. Šiauliečiai grupėje 2:1 įveikė Marijampolės FC, 1:6 nusileido Mažeikių SM bei 2:4 turėjo pripažinti FA „Žalgirietis-1″ pranašumą. Grupėje šiauliečiai užėmė trečiąją vietą bei toliau rungtyniavo dėl 5-6 vietų.

Šiose rungtynėse Manto Lešinsko ir Artūro Ankudinovo auklėtiniai susitiko su FM „Vilniaus Vytis” bendraamžiais. Pastarieji šiauliečius įveikė 2:1, todėl FA „Šiauliai-2009″ galutinėje rikiuotėje užėmė šeštąją vietą, o čempionais U-10 grupėje tapo SM „Tauras”-FK „Kauno Žalgiris”.

Tomis pačiomis dienomis dar aštuonios komandos varžėsi U-11 finaliniame etape. Tarp šių komandų FA „Šiauliai-2008″ varžėsi A grupėje, kur iškovojo visas pergales.

Deivio Kančelskio ir Viliaus Lapeikio auklėtiniai pirmose rungtynėse rezultatu 4:3 įveikė Gargždų „Bangą”, antrosiose – 2:1 įveikė SM „Tauras”-FK „Kauno Žalgiris” bendraamžius ir paskutinėse grupės rungtynėse šiauliečiai 6:3 nugalėjo TFA „Milanas-1″ komandą bei tapo grupės nugalėtojais ir pateko į pagrindinį finalą.

Wellkid lygos U-11 finale FA „Šiauliai-2008″ susitiko su FA „Žalgirietis” komanda. Finale šiauliečiai šventė pergalę minimaliu skirtumu 1:0 bei tapo Lietuvos U-11 amžiaus grupės čempionais.

Apdovanojimų metu buvo išrinkti ir geriausi atskirtų pozicijų žaidėjai. Šiauliečiai Gustas Vaičiūnas buvo pripažintas geriausiu finalinio etapo saugu.

Čempionais tapo: Ignas Aleksandravičius, Titas Kančelskis, Gustas Katarskis, Kipras Šakinskas, Juras Ramanauskas, Augustas Valuckas, Džiugas Dulka, Gustas Gruodis, Gustas Vaičiūnas, Tomas Michailinas, Armandas Čepas, Vėjas Pocius, Mykolas Gruška, treneriai Deivis Kančelskis ir Vilius Lapeikis.

Jaunuosius šiauliečius iki nugalėtojų titulo atvedęs treneris Deivis Kančelskis džiaugėsi pasiektu rezultatu: „Prabėgo puikus savaitgalis Marijampolėje, puiki futbolo šventė, kuri mums baigėsi skambiu akordu – tapome Lietuvos čempionais! Vaikinai visų rungtynių metu ir ypač finale demonstravo begalinį norą, atsidavimą, kovingumą ir tai atsispindi galutiniame rezultate. Finaliniame etape jautėsi, kad prieš tai dalyvavome ne viename pajėgiame turnyre, sunkiai dirbome treniruotėse bei džiugu, kad tai davė vaisių. Vyko tikrai puiki šventė, todėl dėkojame LVJFA už įdėtą darbą, taip pat noriu padėkoti kolegoms Viliui Lapeikiui, Gretai Kaselytei ir Mantui Lešinskui už bendrą darbą kartu su komanda bei, žinoma, vaikų tėveliams – už nuostabų palaikymą visų rungtynių metu!”