Grupė „Deeper Upper“ naują albumą pristatys Šiauliuose

Pastaruoju metu intensyviai dirbę studijoje, „Deeper Upper“ išsklaidė tylą ir paskelbė naujų koncertų datas. Po daugiau nei pusės metų pauzės, grupė į sceną grįžta su visiškai nauja programa ir šešerius metus lauktu debiutiniu grupės albumu „Mirrors“.

Albumo pristatymo turas prasidės Vilniuje ir tęsis trijuose Lietuvos didmiesčiuose: Kaune, Klaipėdoje bei gruodžio 10 d. Šiauliuose koncertas vyks bare „Blic Bar“.

„Deeper Upper“ atskleidžia, jog klausytojus naujos dainos pirmiausia pasieks internetu. Jau lapkričio 21 d. grupė planuoja išleisti albumą internete. Pirmiausia jis taps prieinamas internetinėse įrašų parduotuvėse „iTunes“ ir „Amazon“ bei populiariausiose muzikos klausymo platformose, tokiose kaip „Spotify“, „Deezer“ ir kt.

Visi, apsilankę „Deeper Upper“ koncertuose, turės galimybę įsigyti ir fizinę CD plokštelę. Albumo pakuotės sukūrimui grupės nariai skiria ypatingą dėmesį. „Šiuo metu iš veidrodžių gamyklos užsakinėjame specialias detales, kuriomis rankomis puošime albumo pakuotę, o albumo dizainą kuria talentingas grafikos dizaineris Tomas Markevičius, dirbantis Niujorke“, – planus atskleidžia muzikantai.