Kviečiame diskutuoti – ar Šiauliai taps išmaniu miestu?

Šiauliuose šiuo metu rengiama Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcija. Vienas iš koncepcijos rengimo etapų – susitikimai su suinteresuotomis šalimis, miesto gyventojų lūkesčių, poreikių išsiaiškinimas ir atitinkamų rekomendacijų rengimas.

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus, besidominčius miesto ateitimi, dalyvauti diskusijoje su koncepcijos rengėjais.
Diskusija vyks kovo 18 dieną (pirmadienį) 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybėje adresu: Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai, 237 kab.

Kviečiame registruotis į diskusiją https://goo.gl/forms/EDV4sEsJFSJ8hvY12.

Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcija rengiama įgyvendinant projektą  „Gyventojų kortelės integravimas į teikiamų paslaugų valdymą Jelgavos ir Šiaulių savivaldybėse“, (e-Card, LLI-152) pagal  Šiaulių miesto savivaldybės administracijos ir UAB „Civitta“ 2019 m. sausio 9 d. pasirašytą Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcijos parengimo paslaugų sutartį. Sutarties tikslas – parengti koncepciją, kaip pagerinti viešųjų ir privačių paslaugų, teikiamų Šiaulių miesto gyventojams, veiksmingumą ir administravimą, stiprinti savivaldybės institucijų ir struktūrų pajėgumus, panaudojant IT sprendinius ir gyventojų korteles viešosioms ir privačioms paslaugoms teikti, įvertinti finansinių lėšų poreikį.

Su esamos situacijos analize galite susipažinti čia.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos lėšomis.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Šaltinis: null