Naujagimiams – 100 kalėdinių kojinyčių

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus, švenčiančio 25 metų sukaktį, darbuotojos sumanė kalėdinėmis dovanėlėmis pradžiuginti visus klinikos Akušerijos skyriuje gimstančius naujagimius. Nuspręsta kiekvieną
naujagimį, šiame skyriuje gimsiantį nuo gruodžio 15 dienos, pasveikinti su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir dovanoti vilnonių kojinyčių porą.

Pasak Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus gydytojos neonatologės Vaidos Aleksandravičienės, Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos minėjimo metu Mosėdžio bendruomenės narės atvežė į gydymo įstaigą ir padovanojo neišnešiotiems naujagimiams 130 porų
kojinyčių. Megztų kojinyčių dovanojo ir kitos mezgėjos, tad jų užteks ne vieneriems metams. Kad kojinytės be reikalo nedūlėtų, medikės nutarė dovanoti jas ne tik ankstukams, bet visiems skyriuje gimstantiems naujagimiams.

„Pasitarę nusprendėm 100 kojinyčių supakuoti, prisegti sveikinimą, ir nuo gruodžio 15 dienos jas dovanoti visiems Moters ir vaiko klinikoje gimsiantiems naujagimiams, kol visas 100 išdovanosim“, – sako gydytoja V. Aleksandravičienė.