Pakruojo dvare ledo skulptūrų ir šviesų festivalis „Pasaka“

Jau įprasta, kad žiema Lietuvoje ilgai neužsibūna, tad norisi pasinaudoti visais jos siūlomais malonumais. Ledo meistrai ir Pakruojo dvaras vasario 24-26 dienomis organizuoja „ledinį“ festivalį „Pasaka“, kurio metu ketina sukurti tikrą ledo ir lazerių fiestą, suburdamas geriausius ledo meistrus, parodyti savo meistriškumą.

Jūsų laukia:
* Kalnai ledo ir prieš jūsų akis kuriamų ledo skulptūrų grožis. Ledą įspūdingais kūriniais pavers skulptoriai, gerai žinomi užsienyje, kurių darbai buvo daug sykių įvertinti aukščiausiais apdovanojimais: Martynas Gaubas, Jonas Gencevičius, Vidas Simanavičiaus, Vytas ir Kęstutis Musteikiai, Mindaugas Junčys ir kiti (sąrašas dar pildomas).
* Žiemos pramogos: sniego gniūžčių karas, sniego skulptūrų lipdymas, pasivažinėjimai rogėmis ir net proga atsigaivinti bare iš ledo!
* Vakare dvarą nutvieks šviesų ir lazerių šou, parke atgims paslapingos šviesos būtybės, kurios sukurs magišką pasakos atmosferą.

Iš 20 tonų skaidraus ir 15 tonų neskaidraus ledo planuojama išskobti 10 didžiulių (3-4 metrų aukščio) ir 20 mažesnių (1-2 metrų aukščio) ledo kūrinių pasakų motyvais. Toks ledo kiekis kiekis buvo šaldomas ir sandeliuojamas daugiau nei 8 mėnesius, kuris skulptorių rankose per tris dienas įgaus kūną.