Pirmą kartą Šiauliuose – Sasha Song koncertas

Pirmą kartą Šiauliuose – talentingasis atlikėjas, neeilinio balso savininkas, 2009 metų Eurovizijos finalistas Sasha Song – Dima Šavrovas!

Šis koncertas skirtas visiems, kurie myli gyvą muziką ir yra neabejingi romansų skambesiui bei melodingoms dainoms.

Jūsų dėmesiui – šviesi, romantiška, jausminga romansų programa. “Ši muzika patinka tiek jaunimui, tiek brandesnio amžiaus žmonėms. Neabejoju, jog ji palies kiekvieno klausytojo širdį. Ją vadinu “Širdies muzika”. Pažadu nepamirštamą vakarą Jums ir Jūsų artimiesiems – tikiu, jog klausydamiesi mano dainų, patirsite šilčiausias emocijas, o Jūsų veidą papuoš šypsena…” – sako atlikėjas.

Ypatingu talentu, vokaliniais gebėjimais ir nepaprasta aistra atliekant kiekvieną kūrinį pasižymintis Sasha Song romansų turą po Lietuvą dovanoja pagerbdamas močiutės atminimą – už meilę muzikai jai liks dėkingas amžinai…

Už išskirtinius akustinius koncertus Sasha Song – Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus ir laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Sasha Song 2009 m. atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“ su daina “Pasiklydęs žmogus” ir pateko į finalą. Už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų.

Praleiskime vakarą kartu su Sasha Song – jaukiai, šiltai ir turiningai!

Vokalas – Sasha Song

Akomponuoja pianinas

Pagrindinė renginio informacija

Koncertas vyks sausio 26 dieną 19 val. Šiaulių arenos Mažojoje salėje.

Bilietai po 11 €
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: Song Music Group.

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC „Saulės miestas“ (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC „Akropolis“ (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu

Bilietų kainos: 11 € – https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/sasha-song-gyvo-garso-koncertas-siauliu-arena-bilietai
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)