Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Komedija „2 smegenų istorija“

2017-01-06 18:00

Autorius: remiantis Marku Gungoru

Režisierius: Sakalas Uždavinys

Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis, Jonas Jurkūnas

Dailininkas: Imantas Boiko, Asta Kavaliauskaitė

Kostiumų dailininkas: Ruslanas Rybakovas

Pjesės adaptacija: Sakalas Uždavinys

 

Vaidina:

Arūnas – Arūnas Valinskas

Inga – Inga Valinskienė

Lina – Lina Rastokaitė

Algis – Algis Ramanauskas

Sakalas – Sakalas Uždavinys

 

„Kalbėsime apie tai, kaip gyventi santuokoje ir nieko nenudobti.“

 

Kodėl moterys nori tuoktis, o vyrams gerai ir taip? Kodėl vyrai vienu metu gali daryti tik vieną darbą, o moterys tiesiog džiūsta akyse, be trijų skirtingų veiklų iškart? Kodėl vyrams svarbu tik veiksmas ir pasekmė, o moterims dar ir visos aplinkybės: kaip, kodėl, kodėl ne, kodėl todėl…

Visiems šiems klausimams atsakymai yra. Itin populiaraus JAV santuokos konsultanto Marko Gungoro per daugybę praktikos metų surinkta medžiaga paremta ir režisieriaus Sakalo Uždavinio teatro scenai pritaikyta interaktyvi komedija „2 smegenų istorija“ – nepaprastai šmaikšti iliustracija tų skirtumų, kurie neabejotinai kiekvieną dieną ramybės neduoda daugybei porų.

Vieno vyro ir vienos moters dialogas atskleis, kur vyrai mėgsta pasislėpti nuo savo žmonų, kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko nori, o svarbiausia, kodėl meilės problemos dažniausiai slypi ne širdyje, o galvoje.

Pasinaudojant neišsemiamomis šiuolaikinių technologijų galimybėmis sukurta scenografija šią interaktyvią komediją paverčia neabejotinai moderniausiu kūriniu Lietuvos teatro scenoje, leidžiančiu žiūrovui pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį.

Interaktyviame šou-komedijoje pasirodo Linos Rastokaitės ir Arūno Valinsko pora arba Ingos Valinskienės ir Algio Ramanausko pora. Nuo 2015 m. lapkričio pasirodančių aktorių kolektyvą papildo ir šio šou režisierius Sakalas Uždavinys, pasirodantis poroje su I. Valinskiene.

Atkreipiame dėmesį, kad pasirodančios poros sudėtis gali kisti.

Informacija

Data:
2017-01-06
Laikas:
18:00
Renginys Category:

Vieta

Šiaulių kultūros centras

Parašykite komentarą