Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Duo B!z’art – fortepijono duetas iš Belgijos

2017-10-23 18:00

Duo B!z’art yra pianistų duetas iš Belgijos, kurį 2004 metais įkūrė du talentingi pianistai André Roe ir Geoffrey Baptiste .

Aštuoniasdešimt aštuoniais fortepijono klavišais žaidžia keturios rankos, dvidešimt pirštukų ir dviejų muzikantų širdys.
Dueto pasirodymai ypatingi tuo, kad sąveikauja rankos, klaviatūra ir atlikėjų virtuoziškumas.
Kartais ryšys su instrumentu gali būti subtiliai intymus, o kitąkart muzika tampa simfonine, imituojanti orkestrą.
Koncertuodami mes bendraujame su instrumentu bei vienas su kitu ir dalinamės tuo su savo gerbėjais. Nuoširdumas, energija ir meilė muzikai yra pagrindiniai mūsų varikliukai.
Šis ansamblis sukuria labai unikalų repertuarą. Koncertai sukasi apie kelias nusistovėjusias temas: „Suvenyrai, suvenyrai…“, „Iš Jungtinių Amerikos Valstijų“, „Valsai, tango ir kiti šokiai“. Muzikantų repertuaro pasirinkimą įtakoja laikotarpis nuo romantizmo iki XX a. André Roe ir Geoffrey Baptiste sėkmingai derina klasikos hitus su ne taip gerai žinomais šedevrais.
Pianistai taip pat labai džiaugiasi pritraukdami vis naujus klausytojus, užsiima ir muzikos švietimu, dalyvauja interaktyviose pamokose, edukaciniuose užsiėmimuose skirtuose vaikams.
Nuolat rengiami koncertiniai turai po Europą (Skandinavijos ir Baltijos šalyse, Kroatijoje, Slovėnijoje…), taip pat 2017 metų lapkritį numatyta kelionė į Kiniją.

Koncerto programa:
Grieg, Norwegian Dances (17 min.)
-Brahms, Hungarian Dances, extraits (10-15 min.)
-Bernstein, West Side Story (12 min.)
PERTRAUKA
-Schuman, Bilder aus Osten op.66 (20 min.)
-Rachmaninov, Suite op.11 (25 min.).

Informacija

Data:
2017-10-23
Laikas:
18:00
Renginys Category:

Vieta

„Polifonijos“ salė