Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Koncertas „Keliaujanti laike“ – Jūratė M. su grupe

2018-09-27 19:00

„Raudonų muzikinių vakarų“ ciklas mažojoje Šiaulių arenos koncertų salėje pristato sezono atidarymo koncertą!

Dainų autorė ir atlikėja Jūratė Miliauskaitė klausytojams pristato savo naujausią darbą – akustinį albumą „Keliaujanti laike“.

Albumas studijoje buvo įrašinėjamas daugiau nei metus. Tai daug laiko ir jėgų pareikalavęs projektas. Kūrėja turėjo tikslą visą albumą įrašyti gyvais instrumentais, kad nebūtų nieko programuoto, kad albumas skambėtų taip, kaip skamba koncertų metu. Pasitelkus savo muzikantų grupę, su kuriais Jūratė koncertuoja jau ne vienerius metus, užsidarė studijoje ir štai rezultatas – „Keliaujanti laike“.

Albumas išleistas tiek CD, tiek LP (plokštelės) formatu. Jūratės muzikos fanai ir klausytojai išgirs akustinio skambesio dainas, kuriose poezija nemažiau svarbi, nei melodija.

„Naujas albumas gimsta iš lėto, kaip ir kiekviena daina. Dauguma dainų jau patikrintos ištikimiausių  klausytojų gyvo garso akustiniuose koncertuose. Džiaugiuosi atradus savąjį muzikos kelią ir pati labai tikiu tuo, ką darau“ – sako atlikėja..

Jūratė Miliauskaitė – vokalas, akustinė gitara

Dainius Pavilonis – klavišiniai

Artūras Chalikovas – akustinė gitara, bosas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Pertrauka: 15 min.
Trukmė: 2 val.
Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: Viešoji įstaiga „Muzikos Meka“

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC „Saulės miestas“ (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC „Akropolis“ (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 13 € 
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Informacija

Data:
2018-09-27
Laikas:
19:00
Renginys Category:

Vieta

Šiaulių arena