Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Koncertas “Ne vien Piazzolla”

2018-05-11 18:00

Gegužės 11 d., 18 val. „Laiptų galerija“ kviečia į išskirtinės muzikos koncertą “Ne vien Piazzolla”. (Gerai pažįstami Astor Piazzolla opusai ir Lietuvos žydų muzikinis paveldas).

 

Atlikėjai: DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas), GLEB PYŠNIAK (violončelė), TADAS MOTIEČIUS (akordeonas).

Programoje: Astor Piazzolla “Metų laikai Buenos Airese”, “Le Grand Tango”, “Oblivion”, “Ave Maria”, “Escualo”, “Libertango” ir kt.

 

Taip pat nuskambės iš užmaršties prikelti Lietuvos žydų muzikinio paveldo kūriniai: J. Achron „Hebrew Melody“, A. Copland „The Little Horses“, B. Goodman „Sing Sing Sing“.

 

DALIA DĖDINSKAITĖ – viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos

smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Nuo

2017 metų – didžiausio pasaulyje muzikos universiteto Vienoje įžymaus austrų profesoriaus Christian Altenburger klasės asistente. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu,

Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir

Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant

Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt.

 

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su

Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis)

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse: Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Rygos Singonietta, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, o 2006 m. už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniak apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

TADAS MOTIEČIUS – perspektyvus jaunosios kartos akordeonistas. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos alumnas bei buvęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijos akordeono klasės studentas, per pastaruosius dešimt metų pasirodęs begalėje Europos scenų ir festivalių, dalyvavęs tarptautiniuose seminaruose ir projektuose. Tadas yra tapęs Karalienės Mortos premijos ir daugiau nei 30 Lietuvos bei tarptautinių konkursų laureatu. Akordeonistas aktyviai koncertuoja Lietuvoje įsitraukdamas į unikalius projektus, bendradarbiaudamas su įvairialypiais kūrėjais.

 

Informacija

Data:
2018-05-11
Laikas:
18:00
Renginys Category:

Vieta

„Laiptų galerija“