Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Koncertas „Super diskoteka“

kovo 16 19:00

Įžymus prodiuseris, legendinės grupės „Laskovyj maj  įkūrėjas ir nepamainomas vadovas Andrej Razin organizuoja grandiozinį šou, kuriame patys ryškiausi praėjusios epochos atlikėjai pasveikins jį ir studiją „Laskovyj mai“ su jubiliejumi! Atliks populiariausias to laikmečio dainas, tada skambėjusias iš visų imtuvų.   

Koncerte dalyvaus:

Žymiausias to laiko bois-bend Andrej Razin ir grupė „Laskovyj maj“( Ласковый май ) su hitais:  Detstvo, Sedaja noč, Belyje rozy, Rozovyj večer, Leto  ir kt.

Grupė „140 Udarov v minutu“ susikūrė 1998-ais metais, 1999-ais metais įrašė pirmąsias dainas. Grupės vizitine kortele tapo dainos„ Topolia“, „Ja skučaju po tebe“ „Bez tebia“  „Resnicy“ „Školnyj vypusknoj“  „Ne budi menia“ , „Znaj“ „Ne schodi s uma“, „Dočka“.

Ryški grupės „Blestiaščyje“ dalyvė Ksenija Novikova atliks hitus: „Za četyre moria“„A ja vsio letala“„Vostočnyje skazki“ir kt.

Tatjana Ovsijenko – buvo viena grupės „Miraž“ vokalisčių, žinoma dėl savo solinės karjeros. Tatjana atlieka daug hitų. Patys populiariausi: „Dalnobojščik“„Kolečko“)„Školnaja pora“, „Kapitan“ir kt. Tatjanos Ovsijenko asmenybė ne vienareikšmiška, ji nuėjo ilgą kelią nuo nežinomybės iki populiarumo ir pripažinimo. 2017 metai Tatjana pradėjo dirbti su Maksimu Fadejevu, ir su pirma nauja daina „Naberi moj nomer“vėl kyla karjeros laiptais.

Informacija

Data:
kovo 16
Laikas:
19:00
Renginys Category:

Vieta

Šiaulių arena