Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Popietė Lietuvos dirvožemių tyrinėtojai ir saugotojai Irenai Eitminavičiūtei atminti

2018-06-13 14:00

Birželio 13 d., trečiadienį, 14.00 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje vyks atminimo popietė, skirta iš Šiaulių kilusiai garsiai Lietuvos zoologei, akademikei, profesorei Irenai Eitminavičiūtei atminti.

Šiauliečių klubo Vilniuje vadovas Viktoras Jurgelevičius ​I. Eitminavičiūtę prisimins kaip Šiaulių gimnazijos auklėtinę, o Ekologijos instituto Dirvožemio ekologijos laboratorijos vyr. mokslinė bendradarbė dr. Zinaida Bagdanavičienė apie I. Eitminavičiūtę kalbės kaip apie mokslininkę, ekologę, pedobiologę, Lietuvos dirvožemio tyrinėtoją ir saugotoją. Prisiminimais apie mokslininkę pasidalys Lietuvos mokslų akademijos Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriaus pirmininkas akademikas Vaidutis Kučinskas, taip pat kiti kolegos, draugai.

13 val. bus atidengta atminimo lenta prie namo (Stasio Lukauskio g. 10, Šiauliai), kuriame gyveno akademikė I. Eitminavičiūtė.

Maloniai kviečiame dalyvauti! Renginys nemokamas.

Organizatoriai: Šiauliečių klubo Vilniuje valdyba, Lietuvos mokslų akademijos Biologijos, medicinos ir geomokslų skyrius ir Gamtos tyrimų centras.

Partnerė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

 

Pauliuščenkos inf.

Informacija

Data:
2018-06-13
Laikas:
14:00

Vieta

P. Višinskio viešoji biblioteka