Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Projekto- miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera

kovo 23 17:00

Tik  kovo 23 d. 17.00val. Šiaulių  Koncertų salėje „Saulė“ vyks  Tarptautinio projekto- miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera.

Šis įspūdingas šou – tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos stilizuoti kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras, kurį anot jo visada viliojo šiuolaikinių fatališkų moterų tipažas, kurios žino ko  nori ir visada, bet kokią kainą siekia užsibrėžto tikslo. 

„Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų perpildytuose koncertų salėse, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui- nuo jauno žmogaus  iki „pagyvenusio jaunimo“. Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Čigonės Karmen vaidmenį atlieka, Lietuvoje žinoma, kaip miuziklo „Čigonų princesė“ pagrindinio vaidmens atlikėja – žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji šokėja Anna Dribas; taip Tarptautinių „Bethoveno“ vardo ir „Romansiada“ konkursų, vykusių Čekijoje ir Italijoje  laureatai, solistai – Laimonas Bendaravičius; Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės Tarptautinių ir TV konkursų laureatai, aukščiausio lygio šokėjai:Deividas Meškauskas Katerina Voropaj ; Justas Girdvainis ir Ieva Konopliovaitė. Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai – virtuozai:  smuikininkė – Gabriela Aniola  ir gitaristas Artur Sabilo.  Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai  bei 40 komplektų sceninių rūbų.  Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį.   Gerą nuotaiką – garantuojame !!!

Informacija

Data:
kovo 23
Laikas:
17:00
Renginys Category:

Vieta

Koncertų salė „Saulė“