Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Renginys „Garso Patyrimas“

kovo 11 18:00

Transcendentinio Garso Kelionė tai – meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų.

Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudina energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja lastęles, bei parodo galimai esančias problemas fiziniame kūne.

Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek ir džiaugsmą ir palaimą, kas priklauso nuo kiekvieno tuometinės psichinės būsenos.

Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

———————————————————-
Garsų kelionė prasidės:
Sekmadieni Kovo 11 d. 18:00 valandą.
Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val 15min. Prašome nevėluoti arba apie vėlavimą informuoti.

!!! Būtina registracija, atsiųskite SMS žinute savo VARDĄ , EL. PAŠTĄ ir MIESTĄ kuriame dalyvausite numeriu 869047678. Sėkmingai užsiregistravę gausitę patvirtinimo žinutę.

Kaina – 10 eur.
Užsiėmimus veda Tomas ir Vilija.

! UŽSIĖMIMAS VYKS GULINT. ATSINEŠKITE:
* Treniruočių kilimėlį ar čiužinuką (jei neturite registruodamiesi informuokite).
* Pleduką apsikloti. Pagalvėlę po galvą. Šiltas kojines. Megztinį ilgu kaklu ar šalikėlį, Ramiai gulint kūno temperatūra krenta ir pasidaro šalta, vėsu, geriau turėti kuom apsikloti, ypač šaltaisiais metų sezonais.
* Vandens atsigerti.

! Užsiėmimai nerekomenduojami nėščiosioms, epileptikams, jautriems garsui, esant psichinės sveikatos sutrikimų.

Vieta:
Basanavičiaus g. 54
Dodžo studija
Šiauliai
***Studija virš „IKI“ parduotuvės, eikite pagrindiniu įėjimu ir iškarto durys po kaire ir lipti į antrą aukštą.

Informacija

Data:
kovo 11
Laikas:
18:00
Renginys Category: