Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Vakaras su Sigitu Parulskiu

2018-05-03 18:00

Gegužės 3 d. (ketvirtadienį),18 val. „Laiptų galerijoje“ – vakaras su Sigitu Parulskiu. Dalyvauja VŠDT akt. Monika Šaltytė, literatūrologas, hum.mokslų dr. Nerijus Brazauskas.

Bus galima įsigyti naujausią rašytojo S.Parulskio knygą „Amžinybė manęs nejaudina“.

Sigitas Parulskis – poetas, prozininkas, literatūros kritikas, dramaturgas, eseistas, vertėjas, Nacionalinės premijos laureatas ir daugiausia į užsienio kalbas verčiamas šiuolaikinis lietuvių rašytojas bei tiesiog… unikali asmenybė.

Naujausia eseistikos knyga „Amžinybė manęs nejaudina“ , pasak S.Parulskio, „apie stingstantį laiką ir jame atsispindintį grožį, ir negandą, ir atmintį, ir dar kažką, kas labai konkretu ir sunkiai įvardijama, bet labiausiai ji apie dabartį, apie esamąjį laiką, apie mus, čia gyvenančius ir jaučiančius. Kur kitur, jeigu ne stingstančiose dabarties akyse galime pamatyti žybtelėjant amžinybę ir save – akimirką nemirtingus.“

1965 m. vasario 10 dieną Obeliuose, Rokiškio rajone, gimęs, Vilniaus universitete lietuvių kalbą ir literatūrą baigęs, kultūrinės žiniasklaidos redakcijose dirbęs Sigitas Parulskis yra vienas kūrybingiausių ir įvairiapusiškiausių šiuolaikinių Lietuvos rašytojų. Per dvidešimt kūrybos metų – keturios poezijos knygos, keturios eseistikos ir trumpų istorijų knygos, keturi romanai, panašiai tiek pjesių, scenarijų… Jis taip pat verčia iš rusų ir anglų kalbų. Gyvena tik iš rašymo.

Informacija

Data:
2018-05-03
Laikas:
18:00
Renginys Category:

Vieta

„Laiptų galerija“