Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

VESTUVIŲ PARODA „SPEKTRAS“

2017-10-15 15:00

Pirmą kartą Šiauliuose organizuojama dar nematyto pobūdžio VESTUVIŲ PARODA „SPEKTRAS“, renginys bus išskirtinis savo įvairove. Susirinkę žiūrovai išvys įvairių paslaugų teikėjų pasirodymus, koncertą, pristatymų metu išgirs naudingus patarimus kas svarbu ruošiantis savo vestuvėms, turės galimybę pabendrauti su visais vestuvių srities paslaugų teikėjais, bei parodos metu burtų keliu bus apdovanotos būsimų jaunųjų poros remėjų įsteigtais prizais. Visus nemokamos parodos dalyvius ir žiūrovus kviečiame prisidėti, aukojant gyvūnų globos namams. Žemiau rasite sąrašą, ko labiausiai trūksta gyvūnų prieglaudai.

Pasiruošimas vestuvėms, tai smagus laikas, kuomet poros priima bendrus sprendimus ir kartu planuoja savo pačią svarbiausią gyvenimo šventę. Planuojant vestuves dažnai susiduriama su daug klausimų į kuriuos lengvai gali atsakyti savo srities specialistai, kurie šventėse dalyvauja dažnai ir gali patarti naudodamiesi savo patirtimi.

Šios parodos tikslas padėti jauniesiems pasiruošti savo vestuvėms, kuomet žiūrovai sužinos nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį, kokios tendencijos vyrauja šiuolaikinėse vestuvėse. Parodos metu žiūrovai galės išvysti paslaugų teikėjų pasirodymus, rasti naudingus kontaktus ruošiantis savo šventei, sužinoti atsakymus į visus iškilusius klausimus, bei laimėti prizus. Taip pat, renginio metu kviečiame susivienyti visus paslaugų teikėjus ir būsimus jaunuosius aukojant gyvūnų globos namams.

Renginys nemokamas, tačiau dalyvių ir žiūrovų vietų skaičius ribotas. Norint apsilankyti parodoje visus būsimus jaunuosius kviečiame iš anksto registruotis nurodytais kontaktais:  info@renginiuspektras.lt, Ieva Poškutė 867771152.

VESTUVIŲ PARODOS „SPEKTRAS“ PROGRAMA:
15:00 val. Žiūrovų registracija
15:30 val. Parodos atidarymas ir pranešėjų pristatymai
16:10 val. „Best FM” grupės koncertas
16:30 val. Pertrauka
16:45 val. Šokėjų „Meliha Dance“ pasirodymas
17:00 val. Pranešėjų pristatymai
17:40 val. „Best FM” grupės koncertas
18:00 val. Pertrauka
18:15 val. Šokėjų „Meliha Dance“ pasirodymas
18:30 val. Prizų įteikimas jauniesiems
18:40 val. Grupės „Ritmas kitaip“ pasirodymas
Iki 20:00 val. Laisvas laikas bendravimui su parodos dalyviais

Informacija

Data:
2017-10-15
Laikas:
15:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Šiaulių arena