AktualuŠvietimas

„Saulėtekio“ gimnazija – tarptautinių robotų varžybų „Eastrobo 2016“ prizininkė

Balandžio 16 dieną pirmą kartąišradingiausi robotų kūrėjai iš visos Lietuvos vienu autobusu vyko į tarptautines robotikos varžybas Lenkijoje. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos robotikos būrelio „SquareRobo“ komanda kartu su Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio robotų kūrėjais dalyvavo tarptautinėse robotų varžybose Lenkijoje „EastRobo 2016“. Bialystoko technikos universitetasšį renginį organizuoja jau penktus metus iš eilės.

normal_DSC08805 (1)„EastRobo 2016“ varžybose lietuviams labai gerai sekėsi. Įnirtingose robotų kovose „Saulėtekio“ gimnazijos „SquareRobo“ robotikos būrelio nariai pelnė 2 prizines vietas: gimnazistas Mantas Valentinas linijos sekimo rungtyje iškovojo III vietą, Paulius Balčiūnas – IV vietą, o būrelio vadovas Ričardas Gečas linijos sekimo PRO (profesionalų lyga) rungtyje laimėjo II vietą. Klaipėdos Universiteto robotikos klubo nariai Mini sumo rungtyje iškovojoI ir II vietas.

Kelionė išvargino, bet jos metu užmegztos naujos pažintys ir gauta naudinga informacija padės konstruoti dar tobulesnius robotus.