Savaitgalio renginių kalendorius – M. Linkytės ir Keistuolių dainos, triušių paroda ir bušido turnyras

PENKTADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Šykštuolis“.
Tai klasikinis vieno garsiausių pasaulio dramaturgų kūrinys, išjuokiantis pačias ryškiausias žmogaus ydas. Čia galime atpažinti savo draugų, kaimynų, šeimos narių ir savo būdo bruožus bei poelgius, o ypač, jei tai piniginiai reikalai. Tai itin aktualu mūsų dienomis.

saules-musis118 val. skambės gražiausios spektaklių dainos. Šiaulių „Saulės“ koncertų salė pavirš vaikų šalimi, kurioje nuskambės gražiausios kada nors sukurtos dainos iš vaikiškų spektaklių. Čia laukiami ne tik mažiausi klausytojai, tačiau ir tie, kurie kadais buvo vaikais. Ne veltui ir programos pavadinimas išduoda, kad „Ten seneliai jauni, o tėvai kaip vaikai…“.  Į tokį nuotykį kviečia trys mylimi teatro aktoriai – Andrius Kaniava, Aidas Giniotis, Gediminas Storpirštis bei kompozitorius Sigitas Mickis. Daugiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Monikos Linkytės koncertas.

****************************************************

ŠEŠTADIENIS

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Skerdynių Dievas“.
šmaikšti, subtilaus humoro prisodrinta komedija, vaizduojanti gana buitišką ir daugeliui mūsų lengvai atpažįstamą situaciją. Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Pradžioje mandagus ir civilizuotas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną.   Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Tarptautinis Bušido turnyras.
susikaus vieni iš stipriausių kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Armėnijos ir kitų Europos šalių. Nugalėtojų lauks ne tik garbė bei titulas, bet ir šlovė. Artėjančiame turnyre Lietuvos bušido kovotojų lauks tikras jėgos ir valios išbandymas. Plačiau čia.

akropolis-triusiu-paroda-lipdukai1Šeštadienį ir sekmadienį „Akropolyje“ triušių ir jūros kiaulyčių paroda.

****************************************************

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis visai šeimai „Kaštonė“.
Pasak režisieriaus Arvydo Lebeliūno, „Kaštonė“ – tai spektaklis apie grįžimą namo, net jei dėl to tenka atsisakyti brangios draugystės, atkakliu darbu pasiekto populiarumo ir tikėtinos cirko artisto šlovės. Plačiau čia.

16 val. Šiaulių arenoje LKL: „Šiauliai – Nevėžis“.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nebylys“.
Istorija – labai gyvenimiška, tačiau sprendžiamos problemos (meilės, nuodėmės, pasirinkimo ir būties) tolygios didžiosios literatūros šedevrams. Tad ir spektaklyje nereikėtų tikėtis banalaus meilės trikampio, kūrybinės grupės sprendimai žiūrovui tikrai nežada kaimietiško buitiškumo. Pats maestro Jonas Vaitkus spektaklį vadina dviejų dalių impresija pagal Juozą Tumą-Vaižgantą. Plačiau čia.