Savaitgalio renginių kalendorius – komedija „Striptizo ereliai“ ir 5 koncertai, krepšinis, dviračiai ir ralis

PENKTADIENIS

16.30 val. Šiaulių universiteto bibliotekoje dokumentinio filmo „Misija Sibiras’17. Iš mokyklos suolo į ekspedicijos traukinį“ pristatymas. Tai pasakojimas apie pilietiškumą. Jame sutelpa viskas: pirmasis ekspedicijos metu iškilęs kryžius, himnas, kurio metu visi nejučia apsikabina, už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos sutikti lietuviai ir vietiniai, kurie vis dar prisimena lietuviškas dainas. Plačiau čia.

17 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks klasikos koncertas „Profesorė Raminta Lampsatytė pristato“.
Atlikėjai: Rachel Elezi (sopranas, JAV), Luciana Monteiro de Castro (mecosopranas, Brazilija), Guida Borghoff (fortepijonas, Brazilija), Elena Sverdiolaitė (sopranas, Lietuva), Paulius Užgalis (baritonas, Lietuva), Andrius Vasiliauskas (fortepijonas, Lietuva), Raminta Lampsatytė (fortepijonas, Vokietija). Programoje įvairių autorių operų arijos, dainos, kūriniai fortepijonui.

Medijų meno festivalis „Enter‘16“

17 val. parodos „InterAkcijos“ atidarymas Šiaulių dailės galerijoje. Festivalio atidarymo metu koncertuos KOTORI.
17.30 val. Tomo Grunskio žaidimas „Nacionalinis DNR“ (Aikštė prie Šiaulių dailės galerijos).
18 val. Mindaugo Tendziagolskio ir Vaclovo Nevčesausko kinetinių skulptūrų išbandymas (Aikštė prie Šiaulių dailės galerijos).
18.30 val. Jurgos Marcinauskaitės ir Kotrynos Čalkaitės interaktyvios instaliacijos R10K pristatymas (Kaštonų alėja).
19 val. GoraParasit interaktyvi multimodalinė gyva skulptūra/performansas „Pipe Dreaming“ (Šiaulių universiteto bibliotekos fojė) Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ spektaklis „Striptizo ereliai“.
Šis spektaklis pripažintas populiariausia „Domino“ teatro komedija, visoje Lietuvoje kasmet surenkanti pilnas sales žiūrovų. „Striptizo ereliai“ pasakoja apie šešis bedarbystės kamuojamo mažo Lietuvos miestelio vyrus. Pabodus diena iš dienos zulinti miestelio suolelius be didesnės naudos, vienam iš bičiulių šauna mintis, kaip susirasti veiklos ir užsidirbti pinigų: draugai nusprendžia tapti striptizo šokėjais… Tai labai drąsus sprendimas konservatyviems, ne itin sportiškiems, ant vidutinės amžiaus krizės ribos balansuojantiems vyriškiams. Todėl nieko nuostabaus, kad „naujos karjeros“ pradžia ne tik pareikalauja didžiulių valios pastangų, bet ir kelia pavojų ilgametei draugystei. Plačiau čia.

 

18.30 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Išrinktieji“.

19 val. Šiaulių arenoje „Lietuvos balso“ nugalėtojos Monikos Marijos grandiozinis turas po Lietuvą su žymiuoju Vilniaus Bigbendu ir Elitaz muzikos grupe.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Crazy Crow“ ir Aurelijos Čižauskaitės koncertas.

 

ŠEŠTADIENIS

11 val. BMX trasoje (J. Jablonskio g. 14) BMX dviračių sezono atidarymas.

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Nora“.
Spektaklis – kritimo ir prisikėlimo drama, nagrinėjanti, kodėl moterys ryžtasi palikti viską, kas brangu, dėl iliuzijos pradėti gyventi iš naujo, apie pabudimą iš beprasmybės, kur daug svetimumo ir netikrumo, slepiant kitus troškimus.

19 val. koncertų salėje „Saulė“ koncertas Gražiausi pasauliniai pop-rock duetai.

21 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Aura“ koncertas.

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje vaikų studijos „Nieko tokio“ koncertas.

10 val. „Dagrio“ aikštelėje prie prekybos centro „Bruklinas“ ir Bačiūnų kartodrome vyks Lietuvos mini ralio čempionato pirmasis etapas.
Renginio programa:
10-11 val. Atidarymo ceremonija ir dalyvių startas;
11-11.15 val. Vykimas į Bačiūnų kartodromą (apie 2 km);
11.20 – 12.30 val. II greičio ruožo stebėjimas Bačiūnų kartodrome;
14.10 – 14.30 val. vykimas į Zoknius (Motekaičio g.) 9-10 greičio ruožo stebėjimui (apie 4 km);
14.50 – 16.00 val. 9-10 greičio ruožų stebėjimas;
16.10 – 16.30 val. vykimas į finišą (arba į Kuršėnų autodromą);
16.30 – 17.30 val. ralio dalyvių finišas;
19 val. apdovanojimai.
17 val. koncertų salėje „Saulė“  interaktyvus spektaklis vaikams „Dinozaurų nuotykiai“, kur dalyvauja net 16 personažų.
17.15 val. Šiaulių arenoje krepšinis LKL: Šiauliai – Lietkabelis.
18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Rudens istorija“. labai gyvenimiška, jautri ir kartu graudžiai liūdna dviejų pagyvenusių vyrų draugystės istorija. Tai atviras pasakojimas apie artimo žmogaus meilės, supratimo ir atjautos ilgesį.
——————————————–
Kiti renginiai
Gegužės 9 d. trečiadienį koncertų salėje „Saulė“ spektaklis PATS GERIAUSIAS ŠOU.
Šou metu bus unikaliai įgyvendinti geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skambės populiariausių dainų versijos, vyks iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos. Scenoje išvysite geriausią madų šou, įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius šokių pasirodymus bei nepripažintų talentų šou. Aktoriai pasirodys netikėtuose amplua, juoksis iš savęs ir vienas iš kito, barsis, jei tik to prireiks, apsinuogins, jei to pareikalaus publika, išpažins savo nuodėmes, jei jiems bus atleista, ir, svarbiausia, galų gale atskleis paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais.BILIETAI ČIAKas jūsų laukia?– Tai, ko dar nesate matę;– Tai, kas gali priversti jus išeiti iš salės, jei nebūsite tam dar pasiruošę;– Daug nepamirštamų įspūdžių ir nevaldomo juoko.Plačiau čia.