Savaitgalio renginių kalendorius – Maltiečių sriuba, ekskursija patvoriais, triušiukų paroda ir klasikos koncertai

PENKTADIENIS

16 iki 18.30 val. Prisikėlimo aikštės skvere įsikurs sriubų miestelis, akcijos „Maltiečių sriuba“ metu vyks ir labdaringas koncertas. Tą pačią dieną Šiaulių vyskupijos pastoraciniame centre vyks konferencija „Savanorystė – tai tavo laikas sau“. Koncerte pasirodys Šiaulių pučiamųjų orkestras, kasmetinis akcijos talkininkas, žinomas šiaulietis Virgis Stakėnas, taip pat garsūs Saulės miesto muzikiniai kolektyvai: „Jonis“, „Vairas“, „Ritmas kitaip“.

18 val. ekskursija „Šiauliai: pakiemiais, patvoriais, pagrioviais“. Plačiau čia.

20 val. Šiaulių arenoje Nikolaj Baskov koncertas Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

13 val.  viešbutyje „Šaulys“ (Vasario 16-osios g. 40) paskaita „Gyvenimo strategija. Ką turi žinoti kiekvienas“.
Čia jūs žinosite:
– kodėl būtent jums reikia sukurti savo gyvenimo strategiją;
– kaip įgyvendinti savo planą, kai nėra motyvacijos;
– kaip elgtis jeigu aplinkiniai kritikuoja jūsų idėjas ar norus;
– 2 esminius faktorius, kurie lemia kaip greitai ir efektyviai įgyvendinsite savo strategiją;
– ką daryti, kai tai ko norite, jums nepavyksta pasiekti. Plačiau čia.

16 val. koncertų salėje „Saulė“ XII-ojo tarptautinio akordeono muzikos festivalio koncertas „Linksmasis akordeonas“. Plačiau čia.
estivaliuose skamba įvairių tautų, įvairių epochų, įvairių žanrų muzika, kurią atlieka solistai, įvairios sudėties ansambliai, orkestrai, chorai. Kuriant festivalio programas bendradarbiaujama su miesto ir šalies meniniais kolektyvais, kitų šalių atlikėjais. Organizuojamuose konkursuose sulaukiama jaunųjų atlikėjų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos ir kitų šalių. Vertinimo komisijoje dirba žinomi šių šalių pedagogai ir atlikėjai.

17 val. Šiaulių arenoje LKL čempionato rungtynės – Šiaulių „Šiauliai“ susitinka su Panevėžio „Lietkabeliu“!

18 val. koncertas „Baroko aistros“.
Baroko muzikos atlikimo meno atgimimas visoje Europoje byloja apie nepaprastai turtingą šio nevienalyčio laikotarpio muzikos emocinę ekspresiją, įkvepiančią tiek atlikėjus, tiek klausytojus. Vokalinėje muzikoje ji išreikšta per glaudžią žodžio ir muzikos sintezę, suteikiančią išskirtinę progą nuovokiam atlikėjui tapti gyvu, išraiškingu ir įtaigiu kūrėju interpretatoriumi, kalbančiu tiesiai klausytojui į širdį. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENĮ IR SEKMADIENĮ

11 – 19 val. Šiaulių arenoje renginių paroda „Spektras“.
Šeštadienį visiems besiruošiantiems įmonės vakarėliui, išleistuvėms, gimtadieniui, krikštynoms, ar kitiems renginiams. Lankytojų laukia įspūdingi pasirodymai ir vertingi paslaugų teikėjų patarimai.
Sekmadienį visiems planuojantiems savo vestuves. Būsimi jaunieji išgirs naudingus pranešimus, kurie padės sukurti tobulą šventę. Taip pat išvys pasirodymus, kurie puikiai tinka vestuvėms.

Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7) vyks jubiliejinis X respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas 2018“. Net tris savaitgalius vyksiantis festivalis kvies mėgautis spektakliais, kurių parodyti atvyks mėgėjų bei profesionalūs teatrai iš Šiaulių, Radviliškio, Alytaus, Kelmės, Šakių, Anykščių, Vilkaviškio rajonų ir netgi kaimyninės Lenkijos. Plačiau čia.

Abi dienas Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje 18 val. spektaklis-žaidimas „Bagadelnia“.
tai aštuonios skirtingos, bet tarpusavyje labai susijusios istorijos iš vienų senelių globos namų. Aktoriai pasiūlys žiūrovams patiems išsirinkti, kokias istorijas jie norės pamatyti. „Bagadelnia“ pasakoja apie žmones, nugyvenusius skirtingus gyvenimus, turėjusius skirtingas patirtis ir likimus, bet galiausiai atsidūrusius viename bendrame taške. Plačiau čia.

 

SEKMADIENIS

10.30 val. Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia į šeimadienį „Sekmadienis su augintiniu“! Kurio metu galėsite sužinoti daugiau apie naminius gyvūnus, dalyvauti edukacijose ar netgi susirasti naują augintinį.
11 val. praktinis seminaras „Bendravimas su šunimi – kaip rasti bendrą kalbą“?
13 – 15.30 val. balandžių ir triušiukų paroda.
Renginiai nemokami.

15 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks jidiš kultūros paveldo Lietuvoje koncertų ciklo „Laiškai iš praeities“ renginys.
Atlikėjai: LNOBT solistas, tenoras – Rafailas Karpis ir pianistas Darius Mažintas. Įėjimas nemokamas.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Loto“.
Visi norime gyventi gražiai ir patogiai. Tiesa? Tačiau, kad ir kiek uždirbtume, kad ir kiek turėtume, kad ir kiek laimėtume ar gautume dovanų, iki pilnos laimės mums vis tiek visada trūksta… Bent šiek tiek. O kas, jei laimė slypi visai ne tame? Gal tikroji laimė – tai gebėjimas suvokti, teisingai įvertinti ir laiku pradėti branginti draugystę, pagarbą, sąžinės ramybę? Plačiau čia.

—————–

VĖLIAU

Lapkričio 30 d. 18 val. Šiaulių dramos teatre bus rodoma komedijoje „Po 20 metų“.
Jei esate suaugęs žmogus ir gyvenate santuokoje, jums neišvengiamai patiks šis spektaklis. Vienas iš nuostabiausių dalykų jame yra tai, kokios atpažįstamos yra mintys, situacijos, nuogąstavimai, pašnekesiai ir ginčai. Jas atpažins bet kuri pora, gyvenusi kartu – nesvarbu kaip ilgai ir kaip laimingai.
Plačiau čia.

Šaltinis: null