Savaitgalio renginių kalendorius – susitikimas su aktore K. Kazlauskaite, M. Stonkaus šou ir festivalis VIRUS 21

PENKTADIENIS

virus-117 val. Šiaulių dailės galerijoje Šiuolaikinio meno ir mados festivalio VIRUS 21 atidarymas. Agnės Biskytės ir Aurimo Akšio paroda „PHI“, Justino Vilučio fotografijų paroda „Metastasis Unit“, GoraParasit performansas „Love“. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centre teatralizuotas cirko šou vaikams iš Ukrainos „Alisa stebuklų šalyje“.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vardan tos…“.
dambrauskas1Režisierius Aidas Giniotis daug neatvirauja, bet sako, kad spektaklis bus gerokai kitoks, netgi drastiškas, truputį liūdnas, truputį šmaikštus. Jis bus skirtas suaugusiems, t.y. tinkamas asmenims nuo 14 metų. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ Romo Dambrausko gyvo garso koncertas, kurio metu bus pristatytas naujausias albumas „Prisiliesk“.

20 val. Šiaulių arenoje humoro vakaras Katleris ir Stonkus #mantaivienodai.
Du Mantai suvienijo savo jėgas ir visu pajėgumu su stand-up programa #ManTaiVienodai smogs penkioms didžiausioms Lietuvos arenoms. „Na reikės nueiti pažiūrėti“ – apie šou kalbėjo Dalytė, „Laukiam nesulaukiam“ – įvertino Egidijus, „Su broliu irgi varysim“ – kalbėjo broliai. Ar žinojote, kad valanda juoko prilygsta penkiems tūkstančiams atsilenkimų ir dvejoms kojų dienoms? Turbūt nežinojot, nes tai netiesa. Humoras gal ir neprailgina gyvenimo, bet tikrai jį pagerina.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Tequila“.

ŠEŠTADIENIS

Duonkepio_afisa16 val. Šiaulių arenoje krepšinis LKL: „Šiauliai“ – „Pieno žvaigždės“.

18 val. Šiaulių kultūros centre Manto Stonkaus ir gyvo garso grupės humoro šou „Kultas“.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Duonkepio žmona“.
Nedidelio kaimelio ramybę sudrumsčia netikėtas įvykis – iš miestelio duonkepio namų su jaunu piemeniu pabėga gražuolė žmona. Nusiminęs duonkepis pasineria į melancholiją ir nustoja kepti miestelio žmonėms duoną. Kurį laiką negavę kasdieninės duonos, kaimo žmonės nusprendžia žūtbūt duonkepiui grąžinti jo žmoną.  Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „X-band“.

SEKMADIENIS

11 val. Šiaulių arenoje Uodo šeimos turgelis. Turgelyje jūsų laukia: drabužiai, avalynė ir aksesuarai visai šeimai; prekės vaikams, žaislai, vaikiška technika; rankdarbiai, smulkmenos buičiai ir namams; prekės grožiui ir sveikatai; ir viskas ko gali prireikti kiekvienai šeimai.

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis vaikams „Blusyno pasakojimai“. Plačiau čia.

17 val. Chaimo Frenkelio viloje popietė su aktore Kristina Kazlauskaite. Lankytojų lauks nuotaikingas pasikalbėjimas pagal aktorės kredo „Čia ir dabar“. Plačiau čia.

17 val. Šiaulių kultūros centre šokių vakaras. Groja grupė „Perfect“. Bilieto kaina – 2 Eur.

17 val. koncertų salėje „Saulė“ Šiuolaikinio meno ir mados festivalio VIRUS 21 – Low Air Urbanistinio Šokio Teatro spektaklis „Šventasis pavasaris“. Kaina – 2 – 3 eurai.