Savaitgalio renginių kalendorius – Užgavėnės, mados mugė, žaidimas šeimai, nemokamas koncertas

PENKTADIENIS

16 val. bibliotekos I a. fojė atidaroma Ričardo Dailidės fotografijų paroda „Veidai ir kaukės Kurtuvėnų Užgavėnėse“, atskleidžianti senųjų Užgavėnių tradicijų atgaivinimą. Autoriaus nuotraukos lyg naujai parodo šių tradicijų ryšį su gamta, kur vientisą vaizdą kuria peizažas, trobos ir jų detalės, arkliai, rogės, šuneliai ir, žinoma, kaukės.

16 val. Šiaulių universiteto bibliotekos 215 auditorijoje, konferencijų salėje, susitikimas su Seimo nariu Justu Džiugeliu.

17 val. Dviračių muziejuje vyks dokumentinio filmo „Dviračiais per Tadžikiją“ premjera Šiauliuose. Filmą pristatys keliautojai dviračiais Algirdas Gurevičius ir Dagnė Biekšaitė. Filmo seansas pakartotinai bus rodomas kovo 5–8 dienomis 17.15 val., kovo 9 d. 15 val. Bilieto kaina – 2 Eur,
su nuolaida – 1 Eur.

18 val. kamerinėje salėje „Polifonija“ koncertas „Pavasaris su Bachu“.
Koncertuoja Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sergej Krylov), dirigentas Robertas Šervenikas, fortepijonu gros Justas Šervenikas.

20 val. Šiaulių arenoje Jazzu koncertas „Welcome“.

 

ŠEŠTADIENIS

10-17 val. Šiaulių arenoje mados ir grožio mugė ,,Design for life“.
Nemokamoje mugėje lankytojų lauks virš 100 unikalių kūrėjų, stiliaus žinovų ir grožio prekių atstovų,kurie kvies ruoštis šiltiesiems sezonams. Renginyje vyks ir modelių pasirodymai, tam bus specialiai įrengta scena, joje pristatomos būsimo sezono aktualijos.

12 val. žaidimas „Surink zoologijos sodą“.
Šiauliai džiaugiasi geležine lape, pelikanais fontane ir banką saugančiomis chimeromis. O kiek dar visokių žvėrių ir žvėrelių išsilakstę mieste!
Žaidimas „Surink zoologijos sodą“ – puiki pramoga tiek vaikams, tiek šeimoms ar suaugusiems.
Žaidimą galima žaisti komandomis ir pavieniui. Užsukę į Šiaulių turizmo informacijos centrą gausite žaidimo lapą su užuominomis, kokius žvėrelius rasti Šiauliuose.
Geriausiai, greičiausiai atlikę užduotį bus apdovanoti TIC įsteigtais prizais – ekskursijomis ir gertuvėmis.
Registracija telefonu 8-41 523 110, el. paštu tic@visitsiauliai.lt arba užsukus į TIC Vilniaus g. 213

14 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje vyks tradicinė žiemos šventė – Užgavėnės. Šiauliečiai ir miesto svečiai jau aštuntąjį kartą kviečiami susiburti po Žaliūkių malūno sparnais ir kaip niekad triukšmingai linksmintis, kad žiema nebesugrįžtų. Šventinį šurmulį skleis gausus persirengėlių būrys ir folkloro ansambliai iš Vilniaus, Mažeikių, Šeduvos, Šiaulių. Renginys nemokamas. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Duonkepio žmona“. Plačiau čia.

 

SEKMADIENIS

10 – 14 val. Šiaulių arenoje Uodo šeimos turgelis. Plačiau čia.

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Kaštonė“. Tai jautri istorija apie draugystę, talentą ir ištikimybę mielos kalytės Kaštonės akimis. Benamę ją priglaudžia cirko artistų šeima. Kaštonei puikiai sekasi triukai, ji randa ne tik naujus namus, bet ir draugus: žąsiną Ivaną, katiną Fiodorą ir kiaulę Chavronją. Jaudinantį debiuto vakarą lyg tyčia cirko pasirodymo ateina žiūrėti buvę jos šeimininkai. Kaštonei tenka skausminga dilema: likti cirke ir mėgautis atskleisto talento šlove ar grįžti pas išsiilgtą šeimą. Plačiau čia.

16 val. koncertų salėje „Saulė“ nemokamas Pijaus Kondroto koncertas „Tai gražiai mane augino…“
Operos solistai, tarptautinių konkursų laureatai: profesorius Deividas Staponkus (baritonas), Rasa Juzukonytė (sopranas), Edgaras Davidovičius (tenoras), Kšištofas Bondarenko (bosas), Pijus Kondrotas (baritonas),
Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis),
Koncertmeisterė Daiva Šulcaitė (fortepijonas),
Tarptautinių konkursų laureatė, pianistė Lina Giedraitytė (fortepijonas),
Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga).

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „The perferct match arba Su Naujais metais, Ionesco!“. Plačiau čia.

Šaltinis: null