Savivaldybė tikrins gatvių kokybę

Valstybei patikrinus kai kurių rekonstruotų kelių kokybę, rezultatai nemaloniai nustebino – buvo rasta trūkumų. Papildomą kontrolę Šiauliuose atliekamiems gatvių rekonstrukcijos darbams numato ir miesto Savivaldybė. Bus tikrinama paskutinė iš pagrindų atnaujinta gatvė, tarptautinė patikra lauks ir būsimų rekonstrukcijos darbų.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Marijaus Veličkos, Savivaldybė planuoja pasinaudoti valstybės patirtimi, papildomai tikrindama brangių gatvių infrastruktūros projektų įgyvendinimo kokybę. Numatoma nepriklausomoje tarptautinėje laboratorijoje tikrinti visų būsimų gatvių rekonstrukcijos darbų kokybę, o pradžioje ketinama įvertinti ir rimčiausią pastarųjų metų kelininkų darbą – Dvaro gatvės kapitalinį remontą.

„Manau, kad pradžioje papildomai kontrolei netgi nereikės didelių finansinių išteklių, nes tikrinsime tas vietas, kur iš naujo perkloti visi gatvės pagrindo sluoksniai, o ne tik atnaujinta asfalto danga. Norime būti garantuoti, kad atlikti darbai yra be trūkumų, ir tikimės, kad nemalonių siurprizų nebus. Kartu viliamės, kad visi būsimi rangovai, žinodami apie papildomas patikras, taip pat sąžiningai darbuosis pagal tokiems projektams keliamus reikalavimus“, – teigė Marijus Velička.

Šaltinis: null