Sportas

„Šiauliai” suklupo namuose

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate Šiaulių „Šiauliai” pralaimėjo,  Kazio Maksvyčio treniruojamai ekipai, „Lietkabeliui“ 78:72 (29:22, 17:18, 16:11, 16:21).

Atitrūko. Nepaisant apylygės rungtynių pradžios „Lietkabelis“ kėliniui persikėlus į antrąją pusę pradėjo krautis savo persvarą. Simo Buterlevičiaus ir Valdo Vasyliaus vedini panevėžiečiai ilgainiui įgavo dviženklį pranašumą (29:19).

Vasylius. Pirmojo kėlinio metu „Šiauliai“ nerado būdų sustabdyti Valdo Vasyliaus. Puolėjas per 9 žaidimo minutes sugebėjo pelnyti 12 taškų. Visa tai krepšininkas atliko pataikydamas be klaidų (5/5 dvitaškiai, 2/2 baudų metimai).

Bandymas atsitiesti. Šiauliečiai panaikinti deficitą ir perimti iniciatyvą į savo rankas bandė nuo pat antrojo kėlinio pradžios. Jo metu „Šiauliai“ varžovų pranašumą buvo sumažinę iki minimumo, bet išlyginti rezultato nepavyko, o „Lietkabelis“ iki trečiojo kėlinio vidurio sugebėjo susigrąžinti 10 taškų pranašumą (57:47).

Paskutinis pasispardymas. Ketvirto ketvirčio metu šiauliečiai spurtavo 10:2 ir sumažino „Lietkabelio“ persvarą iki 3 taškų (66:63), bet du Miljano Pavkovičiaus tritaškiai sugrąžino svečius į patogią padėtį (72:63). Tai galutinai palaužė „Šiaulius“.

Lietkabelis“: Valdas Vasylius 18 tšk., Artūras Valeika 13 tšk., Simas Buterlevičius 13 tšk., Arnas Labuckas 12 tšk., Jermaine’as Love 11 tšk.

Šiauliai“: Gintaras Leonavičius 18 tšk., Paulius Dambrauskas 15 tšk., Davidas Dudzinskis 10 tšk.