Šiauliečiai kartu su „BFS“ svečiavosi futbolo šalyje

Kovo 6-8 dienomis „BFS“ (Baltic Football School) svečiavosi futbolo šalyje – Anglijoje. Kartu su „BFS“ vyko ir Šiaulių FA-2005 žaidėjas Vykintas Karjakinas bei treneris Deivis Kančelskis.

„BFS“ komandos sudėtį sudarė devyni žaidėjai iš Lietuvos bei penki iš Latvijos. Pirmąją dieną „BFS“ susitiko su „West Bromwich Albion“ komanda. Rungtynės vyko 9×9 (devyni prieš devynis) formatu bei komandos rungtyniavo keturis kėlinius po 20 minučių. Šiose rungtynėse „BFS“ 4:7 nusileido varžovams.

Antrąją dieną jungtinė komanda susitiko su Liverpulio „Everton“ bendraamžiais. Rungtynėse vyko tokiu pačiu formatu, kaip ir pirmosios, o pergalę 4:1 iškovojo „BFS“ komanda.

Trečiąją dieną „BFS“ varžovu buvo garsiojo „Liverpool FC“ jaunimo komanda. Šiose rungtynėse buvo rungtyniaujama 11×11 (vienuolika prieš vienuolika) formatu bei buvo rungtyniaujama 70 minučių. Šiose rungtynėse komandos išsiskyrė taikiai – 3:3.

Taip pat vizito Anglijoje metu „BFS“ apsilanke ir garsiajame „Old Traford“ stadione, kuriame rungtyniauja „Manchester United“.