AktualuSportas

Šiauliečiai šokėjai ant parketo skina laurus

Savaitgalį Šiaulių arenoje vyko 2018 metų Lietuvos standartinių šokių čempionatas – pirmenybės, kuriame Šiaulių sportinių šokių klubo „ŠYPSENA”
sportininkai parodė puikius rezultatus.
Jaunimo grupėje, B klasėje, net dvi klubo poros pateko į finalą: Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė tapo čempionais, o Jonas Kadyrkulovas ir
Austėja Vaičekauskaitė laimėjo V vietą.
Jaunių II grupėje, D klasėje, Dominykas Slonskis ir Meda Pakėnaitė finale laimėjo IV vietą. Jaunių II grupėje, E6 klasėje, Gytis Murauskas ir Elžbieta Kaluinaitė taipogi pateko į finalą ir laimėjo VI vietą, o Audrius Blažys ir Erika Blažienė senjorų grupėje laimėjo IV vietą.
Net 9 klubo poros pateko ir šoko pusfinaliuose įvairiose amžiaus ir lygio kategorijose.
Lietuvos sportinių šokių federacija apdovanojo ir klubo trenerius Neringą ir Žaną Untulius.