Šiaulių FA-2008 komanda ketvirta Lietuvoje

Spalio 21-22 dienomis Marijampolės „Arvi“ futbolo manieže surengtos Lietuvos vaikų 7×7 čempionatų finalinės varžybos. 2008 m. gimimo vaikų grupėje dalyvavo ir Šiaulių futbolo akademijos komanda.

Šioje amžiaus grupėje aštuonios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes – „Flinto“ ir „Smegenūzų“. Šiauliečiai kartu su FA „Žalgiriečiu“, Panevėžio FA ir FM „Audra“ varžėsi pastarojoje.

„Smegenūzų“ grupės rezultatai:
Panevėžio FA – FM „Žalgirietis“ 0:3
Šiauliai FA „Šiauliai“ – Vilniaus FM „Audra“ 2:1
Vilniaus FM „Audra“ –  Panevėžio FA 7:1
FA „Žalgirietis“ – Šiauliai FA „Šiauliai“ 6:0
FA „Žalgirietis“ – FM „Audra“ 3:0
Panevėžio FA – Šiaulių FA „Šiauliai“ 2:4

Galutinėje grupės rikiuotėje Deivio Kančelskio auklėtiniai su dvejomis pergalėmis užėmė antrąją vietą bei žaidė finalinio etapo mažajame finale. Šiauliečiai rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko su Klaipėdos FM, šiose rungtynėse nuo Šiaulių komandos nusisuko sėkmė, vaikai neišnaudojo savo susikurtų progų, nerealizavo 9 metrų baudinio bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 1:3.

Galutinėje rikiuotėje Šiaulių futbolo akademija užėmė ketvirtąją vietą, o Šiaulių komandos žaidėjas Vėjas Pocius pripažintas geriausiu saugu visame finaliniame etape.

Po finalinio etapo komandos treneris Deivis Kančelskis teigė, kad vaikams noro tikrai netrūko, bet pritrūko sėkmės: „Tai buvo mūsų pirmasis čempionatas, kuriame dalyvavo labai stiprios komandos. Galbūt ne viskas mums pavyko, ką buvome suplanavę, tačiau vaikai viską atpirko savo noru. Visgi, lemiamose rungtynėse pritrūko sėkmės ir pasitikėjimo savo jėgomis. Žiūrint į ateitį – visiems vaikams ir mums, kaip komandai yra kur tobulėti. Smagu, kad tribūnose turėjome tokį gausų palaikymą ir išsiskyrėme tuo Marijampolėje. Vienas čempionatas prabėgo ir jau rytoj kibsime į darbus bei ruošimės tolimesnėms dvikovoms.“

Nuotr. – Geriausias saugas – Vėjas Pocius

Siauliufa.lt informacija