Sportas

Šiaulių mieto savivaldybėje apdovanoti „Šiaulių sveikuolio–2015“ nugalėtojai

Tradiciniame Šiaulių miesto mero taurės konkurse „Šiaulių sveikuolis–2015“ šiais metais savo fizinę ištvermę išbandė 721 dalyviai (340 vyrų ir 381 moteris).

Lapkričio 6-ąją dieną Šiaulių mieto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje už geriausiai atliktus testus buvo apdovanoti „Šiaulių sveikuolio–2015“ dalyviai.

Komandinėje įskaitoje – Šiaulių valstybinės kolegija.

„Šiaulių sveikuolio–2015“ konkurse šiemet rungėsi devynios komandos. Pirmąją vietą iškovojo Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) komanda, antrąja – Šiaulių sporto veteranų klubas, o trečioji vieta atiteko Šiaulių „Romuvos“ gimnazijai.

14–15 metų grupėje, vaikinų tarpe (35 dalyviai), nugalėjo Kipras Jankauskas (Sporto veteranų klubas), merginų (34 dalyvės) – Emilija Kiškytė („Romuvos“ gimnazija).

16–17 metų grupėje, tarp vaikinų (43 dalyviai) geriausiai pasirodė Mykolas Barakauskis („Romuvos“ gimnazija), o tarp merginų (29 dalyvės) – Erika Narvilaitė („Romuvos“ gimnazija).

18–19 metų grupėje (133 dalyviai) pirmoji vieta atiteko Viliui Priščepionokui

(„Romuvos“ gimnazija), moterų (187 dalyvės) – Greta Stankutė (Šiaulių valstybinė kolegija).

20–24 metų grupėje, vyrų tarpe (72 dalyviai), nugalėtoju tapo Šarūnas Šliogeris (Šiaulių valstybinė kolegija), moterų (83 dalyvės) – Aistė Labanauskaitė (Šiaulių valstybinė kolegija).

25–29 metų grupėje, tarp vyrų (12 dalyvių) geriausiai sekėsi Tomui Ruzgui (Šiaulių valstybinė kolegija), tarp moterų (11 dalyvių) – Rasmintai Šniuolienei (Šiaulių valstybinė kolegija).

30–34 metų grupėje, vaikinų tarpe (8 dalyviai) nugalėtojo titulą iškovojo Tadas Kusas

(Šiaulių tardymo izoliatorius), moterų (4 dalyvės) – Jūratė Gailiutė (individualiai).

35–39 metų grupėje, tarp vyrų (10 dalyvių) pirmąją vietą užėmė Egidijus Navickas (Šiaulių tardymo izoliatorius),tarp moterų ( 4 dalyvės) – Ligita Rakštienė (Šiaulių universiteto gimnazija).

40–44 metų grupėje, tarp vyrų (5 dalyviai) – Dariui Jankauskui (Sporto veteranų klubas), tarp moterų (4 dalyvės) – Alinai Stankienei (Šiaulių tardymo izoliatorius).

50–54 metų vyrų grupėje (3 dalyviai) triumfavo Henrikas Paulauskas (Sporto veteranų klubas).

50–59 metų moterų grupėje (6 dalyvės) pirmąją vietą iškovojo Judita Šertvytienė (Sporto veteranų klubas).

55–64 metų vyrų grupėje (5 dalyviai) pirmąja vieta iškojo Ričardas Pranulis (Sporto veteranų klubas)

60–64 metų moterų grupėje (3 dalyvės) – Rima Blankinė (SGK „Šviesuoliai“).

65–69 metų grupėje, tarp vyrų (4 dalyviai) nugalėtojo – Vaclovas Vaitekūnaitis (SGK „Šviesuoliai“), tarp moterų (4 dalyvės) – Stasė Ralienė (Sporto veteranų klubas).

70–74 metų grupėje, vyrų tarpe (2 dalyviai), geriausiai pasirodė Stasys Vielavičius (Sporto veteranų klubas), tarp moterų (8 dalyvės) – Birutė Petkevičienė (Sporto veteranų klubas).

75–79 metų grupėje, tarp vyrų (3 dalyviai) triumfavo Algimantas Blinstrubas (Sporto veteranų klubas), tarp moterų (4 dalyvės) – Nijolė Dainienė (Sporto veteranų klubas).

80–84 metų grupėje, tarp vyrų (3 dalyviai) triumfavo Viktoras Švambaris (Sporto veteranų klubas), tarp moterų (4 dalyvės) – Teresė Rapanavičienė (Sporto veteranų klubas).

85–89 metų vyrų grupėje (3 dalyviai) nugalėtoju tapo Bronislavas Verikas (Sporto veteranų klubas).

Prizininkus ir nugalėtojus apdovanojo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.