Šiauliuose – pirmoji internetinės rinkodaros konferencija su „Google“

Vasario 15 d. vyks pirmoji skaitmeninės rinkodaros konferencija Šiauliuose. Jos metu bus apžvelgtos naujausios skaitmeninės rinkodaros tendencijos, įrankiai ir metodikos. Renginys skirtas rinkodaros ir pardavimų vadovams bei specialistams, dirbantiems Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje.

Šiandien verslo – nesvarbu, smulkaus, vidutinio ar stambaus – potencialūs klientai yra internete: čia galima juos pasiekti, su jais bendrauti ir jiems parduoti. Kiek ir kaip internetinė rinkodara gali prisidėti prie didesnių pardavimų ir auginti verslą? Tai ir bus pagrindinė konferencijos tema.

Renginyje skaitmeninės rinkodaros specialistai dalinsis įžvalgomis apie efektyviausias priemones pasiekti tikslinę auditoriją internete, padidinti verslo žinomumą, svetainės lankomumą, apie tai, kaip tinklapio lankytojus paversti klientas ir didinti pardavimus. „Google“ specialistai pristatys naujienas apie
„AdWords“ reklamą ir jos galimybes.

Po konferencijos bus organizuojamos individualios konsultacijos, kurių metu dalyviai internetinės rinkodaros klausimais galės pasikonsultuoti su specialistais.

Konferencija „Internetinė rinkodara verslui: daugiau galimybių augti“ vyks vasario 15 d., Šiauliuose, Šiaulių universiteto bibliotekoje (205 konferencijų salėje, II a.).

Daugiau informacijos ir registracija į konferenciją: www.rinkodaraverslui.lt​.
Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina.