Savaitgalio renginių kalendorius – Užgavėnės, prancūzų filmai ir Keistuolių dainos

ziemos ekranai1Penktadienis

Prancūzų kino festivalis „Žienos ekranai“ Šiaulių dailės galerijoje:
17:00 Liūdesio klubas / Tristesse Club (90 min), rež. Vincent Mariette
Jei jums patinka ieškoti paslėptų lobių, seni Poršė automobiliai, netikros seserys, tėvai, numirę ne iš tikrųjų, ežerai ir jų paslaptys, – sveiki atvykę į Liūdesio klubą!

19:00 Kelios pavasario valandos / Quelques heures de printemps (102min),
rež. Stéphane Brizé.
Alanas Evrardas, būdamas 48 metų amžiaus, yra priverstas grįžti gyventi pas savo mamą. Priverstinis gyvenimas kartu išprovokuoja pyktį dėl jų praeities santykių. Tuomet Alanas sužino, kad jo motina sunkiai serga. Ar jie pagaliau sugebės paskutiniais jos gyvenimo mėnesiais žengti žingsnį vienas link kito? Daugiau apie festivalį.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nebylys“. Daugiau apie spektaklį.

kilkim broliai sakalais118 val. Šiaulių kultūros centre grupė „Thundertale“, Lietuvos kariuomenės orkestras, valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ bei folkloro atlikėjos Veronika Povilionienė ir Rasa Serra tęsia gastroles po Lietuvą su ekspresyvia, uždegančia, didelių publikos simpatijų sulaukusia programa „Kilkim, broliai, sakalais!“. Daugiau čia.

19 val. Šiaulių arenos mažojoje salėje teatralizuotas koncertas „Ten seneliai jauni…“.  Į kelionę kviečia: Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis ir kompozitorius Sigitas Mickis. Plačiau čia.

21 val. „Juonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Bonus“.

Šeštadienis

UzgavenesNuo 12 val. iki pat vakaro Užgavėnės prie Žaliūkių vėjo malūno! Programoje: varžytuvės, dainos, šokiai, pokštai kartu su persirengėliais, linksmiausios blyninės rinkimai, blynų ir kitų skanumynų ragavimas, žiemos pramogos, Lašininio ir Kanapinio kova, 16 val. Morės deginimas ant laužo. Pavasarį kvies Šiaulių miesto ir rajono folkloro ansambliai. Įėjimas nemokamas.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Meilė po guobomis“. Daugiau čia.

21 val. „Juonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Arka“.

Prancūzų kino festivalis „Žienos ekranai“ Šiaulių dailės galerijoje:
17:00 Kvailysčių kokteilis / Les Bêtises (79 min), rež. Rose Philippon
Trisdešimtmetis Fransua, naktibalda ir nevėkšla, buvo įvaikintas. Norėdamas susitikti su savo biologine motina, apsimetęs padavėju Fransua pateka į jos organizuojamą šventę. Taip jis atsiduria savo šeimoje, apie kurią nieko nežino.

19:00 Savaitgaliai / Week-ends (90 min), rež. Anne Villacèque.
Silvetė, Ulrichas, Kristina ir Žanas draugai nuo neatmenamų laikų ir net kartu nusipirko namą kaime. Tačiau kartais užtenka smulkmenos, kad savaitgalis kaime būtų sugadintas: nedidelio nesusipratimo prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, pavėluotos reakcijos… Atrodo, kad visos nelaimės supuolė ant Kristinos galvos. Žanas ją paliko ir dabar amžini draugai Silvetė ir Ulrichas jai nebeatrodo tokie artimi kaip anksčiau.
Laimei, gyvenimas visada yra pilnas staigmenų. Mėgaukitės savaitgalių nuotaika bei šių dviejų porų meilės ir neapykantos priepuoliais.
Daugiau apie festivalį.

ziemos sventeSekmadienis

10 val. Nemokama treniruotė – pilates su Arūnu Kveseliu Šiaulių arenoje.

12 val. spektaklis vaikams „Sausio žibuoklės“ Šiaulių dramos teatre. Plačiau apie renginį.

Nuo 12 val. Didžiosios Užgavėnės Naisiuose. Šventės metu:  rinksime geriausią Lietuvos blynkepių komandą, žaisime smagiausius žaidimus, šoksime su pačiais geriausiais muzikantais,  galėsime pasigaminti kaukių, valgysime skaniausius blynus Lietuvoje nemokamai! Daugiau čia.

nuo 12 iki 17 val. Žiemos šventė „Šiauliai 2016“ prie Rėkyvos ežero. Plačiau čia.

17 val. LKL varžybos Šiaulių arenoje – „Šiauliai“ – „Žalgiris“.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Komivojažieriaus mirtis“. Plačiau apie spektaklį.

Visą savaitgalį Jelgavos miesto širdyje esančioje Pašto saloje vyks didžiausias Baltijos šalyse Ledo skulptūrų festivalis. 18-ojo festivalio tema „Pasaulio stebuklai“, jame savo kūrinius pristatys 32 menininkai iš dešimties šalių. Daugiau apie festivalį.