Užkietėjusi pažeidėja vėl atsidūrė pareigūnų rankose

Dalis asmenų vis dar įsigyja ir rūko kontrabandos būdu į Lietuvą patenkančias cigaretes. Visuomenės apklausos rodo, kad kontrabandos tema bendruomenėse dar pakankamai toleruojama. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai kovodami su šiuo negatyviu reiškiniu nuolat vykdo reidus.

Lapkričio 24 dieną Radviliškio mieste buvo vykdoma sustiprinta policinė priemonė skirta teisės pažeidimams susijusiems su akcizais apmokestintų prekių neteisėta apyvarta. Šios priemonės metu, Radviliškio mieste, Vydūno gatvėje, vakare pareigūnai pastebėjo moteriškę, kuri nešėsi didelį sportinį krepšį. Prevencijos padalinio pareigūnai iškart atpažino, kad tai keturiasdešimt dviejų metų radviliškietė, jau gerai žinoma dėl nelegalios prekybos kontrabandinėmis cigaretėmis. Pareigūnų nuojauta neapgavo ir šį kartą, apžiūrėjus krepšio turinį, jame buvo rasta 300 pakelių cigarečių „NL New Line“, 100 pakelių cigarečių pakelių „NZ Gold Superslims“ ir 100 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Dėl padaryto pažeidimo policijos komisariate pradėta administracinė teisena pagal LR ATPK 163-2 str., o pažeidėjai gresia tūkstantinė bauda su prekių konfiskavimu. Radviliškietė anksčiau ne kartą yra bausta už tokio pobūdžio pažeidimus.

Šaltinis: Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariatas