Apdovanoti konkurso „Laiškas vairuotojui“ dalyviai

Lapkričio 20 dieną, penktadienį, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato aktų salė buvo pilna linksmo šurmulio, klegesio ir geros nuotaikos. Į salę rinkosi konkurso ,,Laiškas vairuotojui“ dalyviai, mokytojos, pareigūnai, Sidabravo gimnazijos pradinukai su nuotaikingu spektakliu saugaus eismo tema – „Skruzdėlyčių kelionė“. Dalyvius ir svečius pasitiko idėjos iniciatorius, policijos komisariato viršininkas Saulius Baltakis.

Ruduo – tai metas, kai pradeda anksčiau temti, blogėja matomumo sąlygos. Pagal statistiką 60 proc. vaikų eismo įvykiuose nukenčia dėl vairuotojų kaltės. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato iniciatyva, prie kurios geranoriškai prisidėjo socialiniai partneriai: Lietuvos automobilių kelių direkcija, VĮ „Šiaulių regiono keliai“, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, organizavo Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokiniams konkursą „Laiškas vairuotojui“. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių suvokimą ir supratimą būti atsakingais eismo dalyviais.

Konkurse dalyvavo visų Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokiniai. Pedagogai iš kiekvienos mokyklos atrinko po 3 geriausius darbus, kuriuos vertino kompetentinga komisija: Aušrelė Mackevičienė, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Antanas Vaidonavičius, valstybės įmonės ,,Šiaulių regiono keliai“ saugaus eismo vyresnysis specialistas, Aivaras Kardašius, Radviliškio rajono policijos komisariato vyriausiasis specialistas, Ina Balinskienė, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja, Gailutė Toleikienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė.

Renginį atidarė Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Baltakis, kuris padėkojo moksleiviams ir pedagogams palaikiusiems šią iniciatyvą ir akcentavo, kad būtina įvairiomis, netradicinėmis saugaus eismo priemonėmis suteikti mokiniams žinių, įgūdžių apie saugų eismą. Vadovas atkreipė dėmesį į tai, jog būtina nepamiršti ir suaugusiems rodyti gerą pavyzdį vaikams, kaip reikia elgtis gatvėje, nes mažieji mokosi ir atkartoja jų elgesį.

Linksmiausia konkurso dalis – apibendrinimas ir apdovanojimai. Visi projekte dalyvavę mokiniai ir mokytojos gavo padėkas ir dovanėles (atšvaitus, lankstinukus, knygeles….), o prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti papildomais prizais ir diplomais. Gražiausius rašinius parašė šie mokiniai: Greta Kemzūraitė iš Šeduvos gimnazijos, Miglė Vaitkevičiūtė iš Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Kamilė Ingiliardaitė iš Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos ir Ema Kuniutytė iš Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos.

Rekomenduojami video
Taip pat skaitykite: