Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„99 metai po įvykio“ – susitikimas su knygos autoriumi Liudu Mažyliu

2018-05-17 17:30

Gegužės 17 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks Liudo Mažylio knygos „99 metai po įvykio“ pristatymas.

„99 metai po įvykio“ – Liudo Mažylio literatūrinis debiutas. Tai žanras, kurį pats autorius vadina „veiksmo dokumentika“. Knygoje istoriniai faktai persipina su išmone, rizikingos rekonstrukcijos papildo neginčytiną realybę. Tikras istorinis faktas – Vasario 16-osios Akto suradimas Berlyne – aiškinamas fantastinėmis prielaidomis. Kai kada pasitelkiama mistika. Pagrindinis veiksmas knygoje vyksta 99 metai po įvykio, taip pat ir kitose epochose. Taigi knygoje nuolat pasikartoja nesuvaldomo laiko, nesibaigiančių kelionių, ieškojimų ir išsipildymo motyvai. Čia – ir apie meilę, žinoma. Tegul ir nebūtinai laimingą.

Ši knyga yra grožinės literatūros kūrinys. Vardai, personažai, vietos ir nutikimai, išskyrus viešai žinomus, yra arba autoriaus vaizduotės kūriniai, arba naudojami kaip meninė priemonė. Bet koks panašumas į tikrus įvykius, vietoves ar asmenis yra visiškai atsitiktinis.

Renginys nemokamas.

Po renginio autorius dalins autografus.

Informacija

Data:
2018-05-17
Laikas:
17:30
Renginys kategorija:

Vieta

P. Višinskio viešoji biblioteka