Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Daugiaaukštė absurdo komedija „Liftas į dangų“. BARDAI.LT

16 kovo 18:30

Pagal A. Slapovskio pjėsę

Režisierius – Saulius Bareikis
Scenografas – Vidas Ribokas
Kostiumų dailininkė – Birutė Mikėnaitė – Zorskienė
Šviesų dailininkas – Gabrielius Varnauskas
Kompozitoriė – Monika Zenkevičiūtė – Monikazė

 

Spektaklio/renginio aprašymas Aktorius, režisierius, pedagogas Saulius Bareikis pristato daugiaaukštę pjesę su rūsiu ir stogu “Liftas į dangų”.

Gimimas ir mirtis, susitikimai ir išsiskyrimai, viltis ir desperacija – visa tai telpa tipiniame miesto daugiaaukštyje. Spektaklis pasakoja septynias juokingas ir liūdnas, naivias ir filosofines istorijas apie tai, kaip kartais žmonėmis sunku žengti žingsnį vienam link kito. Tai septynios novelės apie tarpusavio supratimo stoką ir vienatvę, gyvenimą ir mirtį, atsitiktinumą ir dėsningumą ir, žinoma, apie meilę – tokią įvairiapusę ir tokią nuostabią. Istorijos, tarsi mozaika, papildo viena kitą ir, visai kaip gyvenime, tarpusavyje persipina.

Spektaklio veiksmas vyksta įprastame daugiabutyje, o jis – tarsi mūsų pasaulio atitikmuo. Šiame pasaulyje vaidinamos mažos tragedijos ir didelės dramos, linksmos komedijos ir širdį veriančios melodramos. Vaizduojamas įprastas, tačiau įvairus, nenuspėjamas, sudėtingas gyvenimas, o iš pirmo žvilgsnio rami kasdienybė staiga pasikeičia, kai ribos yra peržengiamos. Viskas trapu…

Spektaklyje dažnas pažins save (tik ar išdrįs?), tarsi per padidinamąjį stiklą pamatys savo ir artimojo baimes bei silpnybes.

,,Mielieji, jeigu gyvenate ir jus kankina neišsprendžiamos problemos – negalite užmigti, išvengti konfliktų su artimaisiais ir panašiai – neskubėkite pas psichoterapiautą… Tiesiog apsilankykite spektaklyje ,,Liftas į dangų”, po kurio, neabejotinai į gyvenimą pažvelgsit kitomis akimis”, – kviečia režisierius Saulius Bareikis.

Informacija

Data:
16 kovo
Laikas:
18:30
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių dramos teatras