Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dokumentinio filmo „Misija Sibiras’17. Iš mokyklos suolo į ekspedicijos traukinį” pristatymas

2018-04-27 16:30

Tai pasakojimas apie pilietiškumą. Jame sutelpa viskas: pirmasis ekspedicijos metu iškilęs kryžius, himnas, kurio metu visi nejučia apsikabina, už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos sutikti lietuviai ir vietiniai, kurie vis dar prisimena lietuviškas dainas.
Šis filmas apie 16 žmonių komandą, kuri 2017 metų liepą keliavo į tolimą Irkutsko kraštą (Rusijos federacija) ir ten esančiuose Tulūno ir Nižneudisnko rajonuose sutvarkė 9 lietuvių kapinės, kuriose iškilo ir 9 nauji, lietuviškomis kryždirbystės tradicijomis puošti kryžiai.

Visus šiauliečius bei miesto svečius maloniai kviečiame penktadienio vakarą susipažinti su ekspedicijos „Misija Sibiras’17“ dalyvių istorijomis ir emocijomis 40 minučių trukmės režisierės Emilės Jasulevičiūtės dokumentiniame filme „Misija Sibiras’17. Iš mokyklos suolo į ekspedicijos traukinį“.
Tai išskirtinė galimybė prisiliesti prie gyvosios istorijos, prie kurios Irkutske prisilietė 16 jaunų žmonių komandos rankos.

Prieš filmą savo kelionės (į Irkutsko sritį (Rusijos federacija)) istorijomis, įspūdžiais, išgyventomis emocijomis dalinsis ekspedicijos “Misija Sibiras’17” dalyvis Aurimas Rapalis.

Dokumentinio filmo pristatymas vyks balandžio 27 d. 16:30 val. Šiaulių universiteto bibliotekos 413 aud.

Istorija gyva bus tol, kol prie jos prisilies kuo daugiau rankų!

Informacija

Data:
2018-04-27
Laikas:
16:30
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių universiteto biblioteka