Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Erotinis vyrų striptizo šou L.M.O.S. – International men of steel (N-18)

20 vasario 19:00

I.M.O.S. – tai unikalus vyrų striptizo šou kolektyvas, kurio įkūrėjas yra 22 metų patirtį šou versle turintis Julianas Mora (JAV). Jau 2001 m. jis su „Kalifornijos svajonių“ vyrais  atvyksta su pasirodymais į Italiją, o
2005 m. „Chippendales“  pakviečia jį prisijungti prie programos, kaip ypatingą svečią.

Kartu su jais Julianas pasirodo Niujorke „Caesars Palace Las Vegas “, vėliau jo laukia gastrolės po pasaulį, kur jissusipažįsta su Damien Casanova (Italija) ir 10 metų dirba kartu su garsia italų grupe „Centocelle nightmare”. Julianas Mora  ir Damienas Casanova  nusprendžia sukurti  Italijos ir Amerikos kolektyvą I.M.O.S.

I.M.O.S.- tai geriausi striptizo šokėjai viename kolektyve. Žinomas visame pasaulyje striptizo choreografas ir šokėjas Andy Sk (Lenkija) dabar yra kolektyvo meno vadovas, atsakingas už meninę pusę ir naujų
talentų paiešką.

I.M.O.S. pasirodyme Jūsų lauks: Christian (Ispanija), Marco (Vengrija), Damian (Italija),  Andy (Lenkija),  Kevin (Vokėtija) ir Rico (Brazilija).

Būtent ši vyrų komanda susiburė 2018, o tai bus pirmasis I.M.O.S. tarptautinis turas šia sudėtimi. Bet kiekvienas iš vaikinų jau turi ne mažiau 15 metų patirtį dirbant įvairiuose projektuose.

Atėjo laikas atsipalaiduoti ir nuvyktį į mūsų nuostabią kelionę, kur išsipildys Tavo slaptos svajonės ir norai!

Informacija

Data:
20 vasario
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena