Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Evos Tombak knygos pristatymas

2019-11-08 18:00

Lapkričio 8 d. 18 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyks Evos Tombak knygos „Atia, suskiai! 33 minčių išvarymo dienos“ pristatymas.

Kaip kūnas reaguoja į įvairias infekcijas ir užkratus, taip ir mintims būtina higiena, nes neišvarytos blogos mintys gali varginti iki gyvenimo pabaigos. Autorė atvira: „Atia, suskiai!“ jos pačios ir jos vyro bendras kūrinys – „aš rašiau, Viktoras piešė“. Tai – knyga apie mus, todėl kartu leisimės į kelionę apsivalymo link…

Psichologė dr. Vaiva Klimatė Evos Tombak knygą apibūdina kaip unikalų romano, savipagalbos knygos ir dienoraščio derinį. Anot jos, verčiant knygos puslapius, tarsi žvelgi į kito žmogaus gyvenimą pro rakto skylutę. Ir nors baisu, kad būsi pričiuptas, smalsumas nugali. Tiesa, ji pataria skaityti šią knygą galvojant apie save – kelti klausimus sau ir išgirsti save, o galbūt net mesti iššūkį ir išbandyti rašymą kaip pagalbos sau formą. Knygoje nėra rkonkrečių patarimų ką konkrečiai ir kaip daryti. Šiuos atsakymus reikia rasti patiems – juk mūsų vidus tai žino. Galbūt knyga padės tai sužinoti ir mūsų sąmonei.

Informacija

Data:
2019-11-08
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

P. Višinskio viešoji biblioteka