Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Galimybių festivalis „Tavo PIN kodas“

2019-09-27 10:00

Šiaulių valstybinė kolegija, jau antrus metus kartu su Šiaulių arena organizuojančios šį renginį, žada bene didžiausią metų festivalį Šiaulių apskrities jaunimui!

Renginio organizatoriai kviečia sužinoti, kuo galima užsiimti Šiauliuose ir ieškoti naujų idėjų, padėsiančių pažinti save, atrasti savąjį PIN KODĄ.

PRANEŠĖJŲ ZONOJE numatyti garsių žmonių, žymių įvairių sričių profesionalų pranešimai jaunimui aktualiomis temomis. VEIKSMO ZONOSE bus pristatomos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos, teikiamos Šiauliuose, įvairios jaunimo programos, projektai ir iniciatyvos, savanorystė ir kitos savirealizacijos galimybės.

Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę jaunimui pristatyti savo organizaciją, siūlomas veiklas, projektus, atspindinčius šių dienų aktualijas. Kviečiame galimybių festivalyje dalyvauti visas organizacijas / įstaigas, kurios vykdo įvairias jaunimo ugdymo ir užimtumo veiklas (valstybines, privačias, nevyriausybines organizacijas; progimnazijas ir gimnazijas; specialiąsias mokyklas; aukštąsias mokyklas, profesinio mokymo įstaigas, valstybinių tarnybų institucijas, neformalaus ugdymo organizacijas, būrelius, klubus, jaunimo organizacijas ar susibūrimus ir kt.). Šiaulių valstybinė kolegija pakvies gimnazistus dalyvauti interaktyviose kūrybinėse dirbtuvėse, žada ir kitų naujovių, apie kurias bus paskelbta jau greitai!

Laukia išties daug įdomių veiklų vyresniųjų klasių moksleiviams!

Tikslinė TAVO PIN KODO auditorija – moksleiviai, studentai, mokytojai, tėvai. Renginyje tikimės sulaukti maždaug 5000 lankytojų.

Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS – tai lengviausias būdas iš pirmų lūpų sužinoti apie įvairius projektus. Pagrindinėje Šiaulių arenos scenoje išvysime būrį Lietuvos žvaigždžių, kurios jau rengia įkvepiančius pranešimus apie tai, kas įdomu jaunimui. Sekite informaciją ir viską sužinokite pirmieji!

Renginys NEMOKAMAS. Jeigu nuspręsite savo įstaigos renginyje nepristatyti, labai kviečiame tiesiog atvykti į festivalį ir įsilieti į jo dalyvių būrį!

Informacija

Data:
2019-09-27
Laikas:
10:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena