Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Gyvo garso koncertas „Muzikos kelionė laiku“

2023-11-23 18:00

Projektas „Muzikos kelionė laiku“, kuriame klausytojus pasitiks talentingieji Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė bei Justinas Lapatinskas, nepaliks abejingų. Atlikėjai, kartu su klausytojais, keliaus lietuviškos muzikos keliu, istorijomis, išgirs įvairius žanrus ir skirtingus laikmečius, nuo 1920 m. iki šių dienų hitų. Koncertas išplės muzikinį horizontą bei leis prisiminti, o galbūt ir atrasti, mėgstamiausius atlikėjus bei jų dainas.
Muzika mus lydi, ko gero, per visus ryškiausius gyvenimo įvykius: nuo gimtadienių, pirmųjų vakarėlių su klasės ar universiteto draugais, iki pasimatymų, vestuvių, įsimintinų kelionių, šeimos susibūrimų ir daugelio kitų gražiausių akimirkų.
Šį kartą kviečiame jus pakeliauti laiku – laiku, kai muzika buvo ilgesio ir nerimo išraiška, kai kvietė maištauti, kai skelbė laisvę, kai stiliais ir įvairove augo kartu su mumis, o galiausiai – pradėjo pintis tarpusavyje.

Koncerte skambės amžinos dainos: Stasio Povilaičio, Vytauto Kernagio, „Hiperbolės“, Danutės Neimontaitės, Teisučio Makačino, „Karališkos erdvės“ ir kitos populiarios lietuviškos dainos nuo praėjusio šimtmečio vidurio iki šių dienų.

Vokalas – Liepa Mondeikaitė
Vokalas, gitara – Justinas Lapatinskas
Vokalas – Simonas Storpirštis
Klavišiniai – Vytis Smolskas
Gitara – Kostas Balčiūnas
Bosinė gitara – Martynas Garbačas
Mušamieji – Mindaugas Stundžia
Smuikas – Ieva Makauskaitė

Renginio trukmė: ~1.30 val.

Informacija

Data:
2023-11-23
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)