Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams „Vandeninis nuotykis“

21 sausio 10:00 - 11:30

Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams, skirtas ne daugiau nei 20-čiai mažylių.

Spektaklis bus rodomas 10.00 val. ir 11.30 val.

 

Idėjos autorė ir režisierė – Birutė Banevičiūtė

Kompozitorė – Rasa Dikčienė

 

„Vandeninis nuotykis“ – tai interaktyvus judesio spektaklis patiems mažiausiems teatro lankytojams, siūlantis neužmirštamą pirmąjį teatrinį patyrimą. Spektaklio kūrėjai kūdikius kartu su tėveliais kviečia pasinerti į mėlynai baltą nuotykį, sukurtą vandens savybių bei formų inspiruotos muzikos ir judesio.

Tai įvairiapusį vaikų patyrimą žadinantis spektaklis, kuriame vienodai svarbūs tiek patys mažieji žiūrovai, tiek aktoriai, kurie nevaidina įprastų personažų, o tik paskatina mažylius kartu ieškoti ir atrasti, paliesti ir pajausti, stebėti ir dalyvauti.

Spektaklio kūrėjai vaikų amžių atitinkančiomis išraiškos priemonėmis kuria subtilų teatrinį patyrimą, kurio malonumą patirs ne tik mažyliai, bet ir juos atlydėję suaugę. Šis spektaklis leis naujai pažvelgti į savo vaiką ypatingoje – teatro – erdvėje, kuri skatina atsiskleisti netikėtus vaiko charakterio bruožus. Stebint mažylius, nuoširdžiai įsitraukusius į spektaklio veiksmą, neįmanoma neužsikrėsti iš jų sklindančiu šviesiu atradimo džiaugsmu ir mėgavimosi buvimo čia ir dabar akimirka.
„Vandeninis nuotykis“ kviečia atrasti kitokį teatrą – pasaulį, kokį mato ir jaučia patys mažiausi vaikai. Kartu su jais leiskimės į naują patirtį!

 

Premjera – 2018 m. gegužės 5 d.

Vaikai spektaklyje dalyvauja kartu su jį lydinčiais asmenimis. Bilietai perkami vaikui ir suaugusiems.

Informacija

Data:
21 sausio
Laikas:
10:00 - 11:30
Renginys kategorijos:
,

Vieta

Šiaulių dramos teatro Mažoji salė