Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Komedija „Santuoka be įsipareigojimų”

2019-10-12 18:00

Pagal Dario Fo ir F.Rame pjesę ,,Laisvoji pora”

Vaidina:

Antonija    Eglė Jackaitė

Jis              Ramūnas Šimukauskas

Režisierius  – Arvydas Lebeliūnas

Kultinė komedija „Santuoka be įsipareigojimų” pastatyta pagal Nobelio premijos laureato, garsaus italų dramaturgo Dario Fo pjesę „Laisvoji pora“. Vien tas faktas, kad pjesę autorius parašė kartu su savo žmona, garsia italų aktore Franka Rame, gali tapti įtikinamu argumentu, jog šiame spektaklyje atvirumo rasite daugiau negu teatrališkumo.

Situacija paprasta, tačiau ne prasta – vyras ir žmona „deda kortas ant stalo“ ir išpažįsta savąsias nuodėmes – nuodėmes, dėl kurių gailisi. Tačiau didžiausios aistros užverda dėl nuodėmių, kurių herojai nesigaili.

Dviejų žmonių atvirumo valandėlė, į veiksmą įtraukianti net ir spektaklio žiūrovus, pavirsta savotišku stačiokišku psichoterapijos seansu, kurio metu, provokuodami vienas kitą, sutuoktiniai ieško atsakymų į klausimą, kodėl jų šeimyninis gyvenimas tapo toks „suvartotas“.

Komišką pjesės veiksmo efektą sustiprina „teatras teatre“, kur žiūrovai yra betarpiški „bylos dėl santuokinių neištikimybės“ proceso dalyviai. Pjesės autorius Dario Fo apdovanojo savo personažus subtiliu humoro jausmu ir saviironija, juk pagaliau jie tik aktoriai scenoje, kuri vadinasi GYVENIMAS.

Trukmė – 1 val. 30 min.

 

Informacija

Data:
2019-10-12
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Koncertų salė “Saulė”