Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Komikso „Keliuonė“ pristatymas

18 lapkričio 14:00

Lapkričio 18 d., šeštadienį, 14.00 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje vyks Rimanto Kmitos ir Povilo Vincento Jankūno komikso „Keliuonė“ (Šiaulių dailės galerija, leidykla „Aukso žuvys“, 2023) pristatymas ir diskusija „Kai miestas virsta herojumi: mitai, komiksai ir kiti kūrėjų išmislai“.

APIE KOMIKSĄ

Trys klasės draugai leidžiasi į įspūdingą, nuotykių ir mįslių kupiną kelionę po Šiaulius, kad patirtų miesto praeitį ir dabartį. Su kokiais kunigaikščiais siejamas Šiaulių atsiradimas? Kokie žymūs žmonės kūrė Šiaulius? Kas platino draudžiamą spaudą mieste? Kur gyventojai karo metu slėpė žydus? Kokios nenusisekusios meilės vienijo čia gyvenusius vyrus? Kodėl regbis Šiauliuose toks populiarus? Nuotaikingame komikse atgyja ir prabyla Šiaulių pastatai, meno kūriniai, legendinės asmenybės ir netgi būtybės – tarsi žiūrėtum filmą, į kurį nejučia persikeli ir pats.
Miestas turi savo mitą ir Tu esi jo dalis!

_ _ _

Leidinys yra Šiaulių dailės galerijos vykdomo projekto „Šiaulių miesto mitas: grafinio leidinio leidyba ir sklaida“ dalis.
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė

Informacija

Data:
18 lapkričio
Laikas:
14:00
Renginys kategorija:

Vieta

P. Višinskio viešoji biblioteka