Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Konferencija „(Ne) tobula moteris“

2019-10-05 10:00

Užsimerk ir įsivaizduok.

Tu esi karalienė – tu gali viską, tu esi laisva ir be galo mylima.

Tavo kūnas sveikas, energingas.

Tavo aplinkoje nuostabūs, laimingi žmonės. Aplink gyvybė, žaluma, grožis…

Ar patinka? Ar labai patinka? Ar tai tik tavo svajonės? Mes jas galime kartu įgyvendinti – atrasti, kaip tai įmanoma pasiekti!

Laimingos akys – renginių organizavimas ir Turtinga Moteris kviečia į didžiausią konferenciją Šiaurės Lietuvoje „(Ne)Tobula moteris. Ar žinai kur slypi tavo karūna?“

Tai trečias „(Ne)Tobula moteris“ kartas ir jis vyks Šiauliuose!

Moterys konferencijoje džiaugiasi buvimu kartu, išgyvena įvairių jausmų: juoką, ramybę, atsipalaidavimą, gilų patyrimą, daug suvokimų ir atsakymų. Jos nori keistis, dalintis, mėgautis gyvenimu!

 

Prisijunk ir tu ir surask savo karūną!

 

O tau ją padės atrasti:

Viktorija Šatkauskienė – astrologė, ICF koučingo specialistė. Moterų kaitavimo ir snieglenčių stovyklų „Wild/Deep/Crazy“ organizatorė. Išskirtinių meditacijų įrašų autorė.
Rytis Lukoševičius – paleidimų centro „Į save” įkūrėjas ir vadovas.
Žydrūnas Sadauskas – sertifikuotas Veidoskaitos, Profailingo ir Kūno kalbos treneris.
Jolanta Chlevickienė – tinklapio www.TurtingaMoteris.lt mokymų, įkvepiančių pokyčiams organizatorė; lektorė, renginių vedėja; socialinių projektų iniciatorė.
Jurate Bitinaite – sertifikuota integruotos mitybos koučerė, asmeninių pokyčių platformos „iHolistics“ autorė bei holistinės gyvensenos ir sąmoningumo studijų gidė.
Asta Laukaitienė – lektorė, verslininkė, Šeimų iniversiteto savanorė – moderatorė, XFM radijo laidos „Nuo poros iki šeimos“ vedėja.

Informacija

Data:
2019-10-05
Laikas:
10:00
Renginys kategorija: