Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Krivoe Zerkalo su programa “50 juoko atspalvių”

25 kovo 19:00

Programos atlikėjai:

А.Морозов/ A. Morozovas

М.Белов/ M. Belovas

Д.Руднева/ D. Rudneva

О.Невежина/ O. Nevėžina

Jie sako, kad humoras yra retas meno žanras ir tam reikia specialaus požiūrio. Ne visi gali tai įvaldyti ir kiekvieną kartą sukurti kažką naujo pakeliant publikos nuotaiką, leidžiant pailsėti ir atsipalaiduoti, nuoširdžiai juoktis iš visos “dūšios”.

Šiame renginyje bus gausu išskirtinio humoro, netikėtumų, geriausių anekdotų, aktualių monologų, juokingų situacijų ir, be abejo, didžiulio pozityvo.

Dvejojantiems apsilankyti šiame renginyje galime tik patikintii – būsite įtraukti į dvi valandas truksiantį linksmybių ir juoko maratoną!

Nuolatiniai TV laidos „Kreivas veidrodis“ dalyviai yra talentingi ir profesionalūs aktoriai, kurie savo įvairiapusiškumo dėka surenka pilnas žiūrovų sales įvairiose pasaulio šalyse. Televizijos laida „Kreivas veidrodis“ iš pradžių buvo kuriamas kaip televizijos teatras su humoristinėmis pertraukomis ir miniatiūromis, tačiau laikui bėgant populiarus pasirodymas išaugo į grandiozinį aukšto meistriškumo renginį, kurio geriausias įvertinimo atspindys – publikos juokas.

Informacija

Data:
25 kovo
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena