Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Maksim Galkin koncertas

8 kovo 19:00

Kovo 8 d. bus kupina ryškių emocijų, gero humoro ir juoko! Žymus humoristas ir parodijų meistras Maksimas Galkinas grįžta į Lietuvą su nauja programa „Prekrasnoe nedaleko“ (liet. Tai, kas nuostabu, netoli).

M. Galkinas yra ryškus ir charizmatiškas, o jo humoras yra visada aktualus ir taiklus. Kiekvienas M. Galkino pasirodymas nuspalvintas humoristinėmis miniatiūromis ir muzikiniais numeriais, o jo talento magija nepalieka abejingų. Naujoje M. Galkino programoje „Prekrasnoe nedaleko“ Jūsų laukia nauji, niekur nematyti ir negirdėti anekdotai, humoreskos, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos.

Nuo plataus masto Rusijos invazijos Ukrainoje pradžios Maksimas Galkinas paliko rusiją ir viešai smerkia jos veiksmus. Dėl savo aštrių ir taiklių pasisakymų jis rusijoje buvo įtrauktas į užsienio agentų registrą. Jau daugiau nei dvejus metus jis gyvena Izraelyje ir rengia pasirodymus daugelyje Vakarų pasaulio valstybių – nuo Didžiosios Britanijos iki Australijos ir JAV.

Humoro galia, kurios žodžiais nusakyti neįmanoma… M. Galkino pasirodymą reikia pamatyti pačiam ir pajusti, kaip veikia gero humoro vitaminas! M. Galkino nauja programa – kovo 8 d. Šiaulių“ arenoje.

Informacija

Data:
8 kovo
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena