Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Mantas Wizard MAGIJOS ŠOU

2018-11-02 19:00

Pirmą ir vienintelį kartą šiemet – Manto Wizard magijos šou Šiauliuose!

Pasinerkite į elegantiškos magijos pasaulį su garsiausiu Lietuvos iliuzionistu Mantu Wizard – jis daugybės tarptautinių konkursų laureatas jau dešimtmetį garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje. Savo šou surengęs net pasaulio pramogų sostinėje LAS VEGASE, kviečia jus į jaukų ir paslaptingą vakarą Šiaulių arenoje!

Mantas Wizard atstovauja Lietuvai įvairiuose tarptautiniuose iliuzionistų kongresuose ir konkursuose. Dėl kūrybinių idėjų jis konsultuojasi su geriausiais šios srities meistrais pasaulyje. Jis yra surengęs savo šou daugelyje Europos valstybių, taip pat ir pasaulio pramogų sostinėje – Las Vegase.

Modernios iliuzijos šou – tai magiška kelionė laiku su iliuzionistu Mantu Wizard per neįtikėtiną ir užburiantį iliuzijos meno pasaulį. Tai ne tik profesionalūs ir įtraukiantys triukai, bet ir daug geros nuotaikos, humoro ir magiškų istorijų.

Šio vakaro šou užburs ne tik gražiu reginiu, bet ir pakvies žiūrovus tapti magiško pasirodymo dalimi.

Savo kūrybinėmis idėjomis ir talentu Mantas pelnė ne tik įvairių šalių žiūrovų, bet ir šios srities žinovų pripažinimą. Būtent originalios idėjos ir efektingai atliekami triukai padėjo Mantui ne viename tarptautiniame konkurse tapti laureatu ir garsinti Lietuvos vardą iliuzijos meno srityje.

Jis bendradarbiauja su žymiomis renginių organizavimo firmomis, koncertuoja masiniuose renginiuose, įvairiuose firmų vakarėliuose, reklaminėse kampanijose, o taip pat privačių asmenų pobūviuose.

Universali programa ir patirtis scenoje leidžia pasiūlyti kiekvienam renginiui tinkantį pasirodymą.

Manto rankų miklumu kuriami stebuklai gali vykti didžiausiose scenose arba tiesiog ant žiūrovo delno.

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Pertrauka: –
Trukmė: ~1,5 val.
Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: VšĮ “Pramogų sala”

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 16.00-19.00 val. Renginio dieną 2 val. prieš renginį, tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 12 € 
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Informacija

Data:
2018-11-02
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena